Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671417 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 10:21
šodien Teņa diena! Laika vērotāji saka, -ja Teņa dienā migla, tad pavasarī būs lieli plūdi!
                                                      -ja Teņa dienā līst, tad arī siena laiks lietains...
0 0
17/01/2015 10:55
Paldies Sol par optimistisko prognozi...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 11:19
A kas ja Teņa dienā saule spīd???
0 0
17/01/2015 11:20
Nekad neesmu sapratusi to pasaules apsēstību ar kafijas dzeršanu. pacēlušī fetiša lomā .un iestāstījuši sev galvās, ka bez kafijas nevar. muļķibas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 11:44
Fraise, bet kautkas taču jadzer..Citam tēja, citam kafija, citam piens vai kakao..kas tur ko brīnīties?... Man garšo kafija, deru... Tak neaicinās no rīta pie vīna glāzes...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 11:47
Neredzu nekāda fetiša, katrs lieto to, kas viņam tīk!  man arī kafija garšo vairāk kā tēja, nu un?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/01/2015 11:50
Nu ja, kaut kas jālieto. Tēju nedzeru, kopš bērna kājas. Kafija dzeru, jo garšo. Ja garšotu kakao, varbūt to dzertu.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/01/2015 11:52
Tedra, tā ir narkomānija vieglā formā, - cilvēki vienkārši pamosties vairs, kārtējo kofeīna devu nedabūjuši, nevar.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 11:53
Murminator, zaļajā tējā kofeīna ir vairāk kā kafijā, tā kā..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

17/01/2015 12:04
tākss... pilsēta izstaigāta.. lietus līst... laiks nākamajai kafijas krūzei..:)))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 12:21
Interesanti, kāda jēga man būtu piedāvāt veselīgo ūdens glāzi (tukšā dūšā), kā rekomendē lielākā daļa dietalogu un mediķu??? 
Nu neesmu es tik ļoti saspiedusi galvu...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 12:26
Ne jau visi kafiju dzer.Kāds jau arī šnabi. Lai dzīve krāsaināka kļūtu
Man patīk kafijas garša. Bez cukura. Ar pienu.
Ixxi, var jau arī ūdeni. Svarīga ir kompānija. Vai ar sevi, vai kādu citu
Pirms kafijas man tomēr ūdeni gribas. Un tad kad lēnām atmodusies, tad jau kafiju.
0 0
17/01/2015 12:54
labrīt...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 12:59
Ha, ha, ha... ziniet:)
Un, vai man tagad arī būtu jāuzdod jautājumus par labrītu pusdienlaikā??
0 0
17/01/2015 13:03
..nē, nu es kādu stundiņu atpakaļ pamodos... )))
0 0
17/01/2015 13:04
Tātad es arī esmu fetišists. Nu tās kafijas sakarībā. Turklāt izlepis fetišists.
 Labdien. Un labrīt.
0 0
17/01/2015 13:05
..es kapiju jau kādus 15 gadus nedzeru... nē nu ja pieklājība prasa, tad jau iedzert var...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 13:15
Ko dzert no rīta un vakarā? Man jau liekas, ka tā nav lieta par ko iespringt. Gluži tāpat, kā ar ūdeni no rīta. Aukstā laikā gribas siltu kumelīšu tēju. Un klāt pasūkāt... kādu karoti ar medu:))
0 0
17/01/2015 13:36
taks divāns iepirkts..jagaida kad atvedis..
ja par rita iedzeršanu, es tiešām tā ari ritu sāku kā dietoligi iesaka..jau sen, sen..
ar krūzi citronūdens a reizēm pat divām..nevaru iedonmaties aces atverusi tulit plumpēt kafiju..
man to ūdeni VAJAG!!!!!!!!!
un tad jau rita rosme un kafija   
vēl vakar pa teljevizor stastija, ka kafija pasargājot no vecuma plānprātibas..un vēl kaut kā..
var droši dzert līdz 4 krūzitem dienā ..
nu neakarigi no tā man garšo un patik ka smaržo..visa māja
0 0
17/01/2015 13:36
Beat ... tad arī Tu tajā klubiņā  ... bet no tās karotes jau sanāk tikai mazaismīkstais
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas