taks divāns iepirkts..jagaida kad atvedis..
ja par rita iedzeršanu, es tiešām tā ari ritu sāku kā dietoligi iesaka..jau sen, sen..
ar krūzi citronūdens a reizēm pat divām..nevaru iedonmaties aces atverusi tulit plumpēt kafiju..
man to ūdeni VAJAG!!!!!!!!!
un tad jau rita rosme un kafija
vēl vakar pa teljevizor stastija, ka kafija pasargājot no vecuma plānprātibas..un vēl kaut kā..
var droši dzert līdz 4 krūzitem dienā ..
nu neakarigi no tā man garšo un patik ka smaržo..visa māja