Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671420 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 14:25
Gribi? Bet man tāda dikten spalvaina   

Par to iepriekštēmu: tad Tev no rīta labi piestāvētu tortes poza -
klusēt (var arī ar kūkas gabaliņu mutē) un būt garšīgai
[aizņemos Frīnas citātu]
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:26
ko nu es varu gribēt.tu jau varbūtības teorijas bīdi.
0 0
17/01/2015 14:28
taks divans mājas..vajadzētu to "piesmiet"
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:32
Neķītrā Anksa... uzreiz un piesmiet...
0 0
17/01/2015 14:36
Anks, nu beidzot vienai meitenei pareizas domas ir ...

Lizet, nu - ko gaidi?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:39
Domas, ar domām vien ir par maz...  
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:47
v-plēsi, kas man būtu jāgaida?
0 0
17/01/2015 14:48
Pateiza doma ir puse no uzvaras ...  

tagad gaidu - ne-sagaidu, kad mana vāvere dienasgaismu ieraudzīs
Liz, Tu vāveri prasīji ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 14:50
rrrr..kas par ne-laiku ārā... man ragi, nagi uzkrāsoti, pričene un tā, bet no gaisa krīt kaut kādas slapjas pļēkas!! kamēr tikšu līdz stacijai, būšu kā noplukusi panda!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:50
Vāver-p, Tava vāvere???   o moins, tas būs laPs...
0 0
17/01/2015 14:51
Njā, Sol ... tad Tu varēsi vien vēlēties, kaut līdzinātos slapjai vāverei
Ixxi, ne tā, ko Tu domā ...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:51
Panda jebkura ir MĪĻA...  
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:51
es? prasīju vāveri? apžēliņ! ko es ar to?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:53
Kā zini, ko domāju ES??? domāju ka nezini ...
0 0
17/01/2015 14:54
v-plēsi, ieliec vāverfoto

Liz, Tavs citāts ...
0 0
17/01/2015 14:54
viss sākas ar domu  sol, a kam Tev pričene uz pirti??
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 14:57
Anksa, pričene ir viens no labsajūtas un pašapziņas elementiem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:58
v-plēsi, Tu prātuļoji, kā būtu ja būtu vāverfoto.tāpēc arī ieteicu daudz neprātuļot
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 14:58
Anks, nu tak pirmajā daļā disko-tēka 80-to stilā!!!..poņimaješ!!
0 0
17/01/2015 15:02
nu tad izskatīsies pēc noplukušas lauku studentes astoņdesmito gadu Rīgas diskotēkā... ak, saldā jaunīibaaa, tas bij tik seeen... )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas