Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671423 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:36
Vāver-p., tas ir par daudz vienai reizei... a ja attaisīsi- sāks izžūt...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:36
V-plēsi, es māku, Kad ierakstiju savu koemntu apr laikapstākļiem, tad arī vajadzēja tikai 49...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:37
Vp neir vecis-viš komsomoļecs, sporcmens un krasavēcs!!!
0 0
17/01/2015 15:38
VP, kas nafff, tas naffff
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:38
nu, davai, davai... sarauj... sarauuuujj!!..kuram tiks vimpelis???
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 15:38
Labi. Es ļoti atvainojos:)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:38
Jā, vēl tikai vienu solīti un... un būs ... Svētki.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:39
Beat, ar to būs par maz... Būs štrāps... /domāju intensīvi - kāds/
0 0
17/01/2015 15:41
vo, vo..tik lēti cauri netiks...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 15:42
Bet lpp smuka - 500.tā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/01/2015 15:42
Hmmmm... ko lai ieraksta, ko lai ieraksta... :) Kas vēl bez šampja tiks laureātam? :)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:43
Tedra, es tak teicu -vimpelis!!..ceļojošais!!
0 0
17/01/2015 15:43
Otščot pošol:
10... 9... 8...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:44
Bučas..un balta skaudība
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 15:44
Materiālisti...
0 0
17/01/2015 15:44
maiss ae rotaļlietām
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:44
Nē, mēs baudītāji... Eliza... no nebūs...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:44
davaij, ātrāk piemuldam, lai tak Sole var doties uz tusiņu bez raizēm
0 0
17/01/2015 15:44
k.l. ar
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:45
Jēēēēē, tulīt būs
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas