Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 10040
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671429 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
500
501
502
503
504
505
506
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
17/01/2015 16:06
Ziņoju, no Soles asistenta šampi un divas glāzes dabuju... Jeeee, aiziet jūriņā..
0
0
17/01/2015 16:08
emil, varbūt tagad, bet bija, bija))))
0
0
17/01/2015 16:10
vp... k’pēc melns tas mīklas rullis?...
0
0
17/01/2015 16:10
ZIņoju, ka tikko izdomāju jaunu ’mēra sajūtu’ -
kad no pilnas pieclitrenes vairs špicglāzītē nevar ietrāpīt, jāmet miers!
bet tas šobrīd naff par mani
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
17/01/2015 16:10
priekā, murmuļi!!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
17/01/2015 16:11
kāds miers, nu tik sāksies!!!
0
0
17/01/2015 16:11
trekteri vajag... man ir tāds maziņš, ko glāzē var ielikt...
0
0
17/01/2015 16:11
e-Bet ... Tev tak arī tāds jau ir ...
a kampenc jamais melns - nudien nezinu
0
0
17/01/2015 16:12
priekā... uzdzer šampi ibemutīnam... )
0
0
17/01/2015 16:12
e-Bet, tur jau tas knifs, ka BEZ trektera
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
17/01/2015 16:13
Tas varbūt nemaz neir mīklas rullis?
0
0
17/01/2015 16:14
vot es ar par to aizdomājos...
0
0
17/01/2015 16:14
Emilij, vai tiešām Tev naff tāda??? Nudien neticu ...
Bet ja nu kas, varu to pēdējo atlikušo uzšķiņkot
0
0
17/01/2015 16:16
man ar nav..melns... man ir smuks, no gaiša koka, tas rullis))))))))
0
0
17/01/2015 16:17
e-Bet, Ziemīšos no maisa Tev toč viens mazais mellais tika
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
17/01/2015 16:17
Man ruļļa vietā alus pudele, a citi ruļļi ar nav melli
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
17/01/2015 16:22
nu, bērni-uzvedieties godīgi!! mamma dodas dzīvē!!!
lai jums jauks vakars..un nakts... un rīts!!
0
0
17/01/2015 16:26
Sol ... priecīgu svinēšanu ... tik skaties, ka nesanāk kā tai lauku studentei ... jo īpaši
otrajā daļā ...
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
17/01/2015 16:47
Lauku studentei... a varbūt tāds ir mērķis...
0
0
17/01/2015 16:50
Japp ... un vēl - diez kāpēc MUMS jāuzvedas godīgi???
0
0
1
...
500
501
502
503
504
505
506
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu