Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10020

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671424 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 15:50
dolč, bet tās solītās mantiņas iz maisa... bērnam gan nedo)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:51
Pievienojos korim-We are the champions
0 0
17/01/2015 15:52
var arī šķiltavas padedzināt

Nav man šķiltavu, tikai lielie kamīna špicki
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:52
..nu es varu mierīgi aiziet...
nē, neiešu, man vēl pusstunda...
0 0
17/01/2015 15:53
Sol ... es par asistentu ar maisu???
Nu ... bet ko par visīti neizdarīsi ...
0 0
17/01/2015 15:53
a man parastie špicki..ups, apdedzināju pirkstus
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:54
VP..kā teikt -za mnoj ņezaržavejet!!
0 0
17/01/2015 15:54
davai, pēc pusstundas soli aprunājam))))
0 0
17/01/2015 15:55
ups, apdedzināju pirkstus


Tā iet, kad drošības tehnikas instrukciju neievēro: "Spički djetjam nje igruška!!!"


... labbbb ... paskatīsim, kas pēc ziemsvētku izvirtībām maisā palicies
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:56
Disene turpinās!!!
https://www.youtube.com

0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 15:58
Dišuks...  jāiet pucēties...
0 0
17/01/2015 15:59
vecā māmuliņa sole, izlēkāsies pirms laika, nevarēs savas kājeles pavilkt līdz vilcienam)))
0 0
17/01/2015 16:00
emili, uzvelc to smuko kleiti ar lielo dekoltē...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 16:01
Gan jau Betīt pavilks, uzvilks gumpelīšus i ies palekdamās!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 16:02
Man tāda ir? Kādā krāsā tā bija?
0 0
17/01/2015 16:02
tik nepiesmel pilnus šitā lēkadama pa peļķēm... savus pelīšus
0 0
17/01/2015 16:03
šķiet, ka tumša, bet precizi toni neatceros)))
0 0
17/01/2015 16:04
Sole ... a Tu zini, ka mēdzu pieturēt pie vārda, turklāt visnepiemērotākajā situācijā?

Vimpeli gan neatradu ... nav salavečiem tāda atribūta laikam ... bet šampis gan
... oijjjj ... viens melnais mīklas rullītis arī vēl bija ... kā es tā nepamanīju?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 16:04
Man tak visas kleites līdz zodam nopogātas
0 0
17/01/2015 16:06
... toties apakšā vaļā, vai ne?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas