tik nepiesmel pilnus šitā lēkadama pa peļķēm... savus pelīšus
00
17/01/2015 16:03
šķiet, ka tumša, bet precizi toni neatceros)))
00
17/01/2015 16:04
Sole ... a Tu zini, ka mēdzu pieturēt pie vārda, turklāt visnepiemērotākajā situācijā?
Vimpeli gan neatradu ... nav salavečiem tāda atribūta laikam ... bet šampis gan ... oijjjj ... viens melnais mīklas rullītis arī vēl bija ... kā es tā nepamanīju?