Hmm
Nu labi.Pagaidām iztikšu ar ausēm kas mājās.Kaut kādas JVC par 25 naudiņām.Vads man viņām uzticību neviešs.Domāju mazais mūzīķeris gribēs pašeikot ;>-cik tur tā darba uz vadu uzkāpt.Skatījos Sennheizer.
http://ecx.images-amazon.com/
images/I...%2BZMsL.jpg 90$ .Atsauksmes labas.Vienīgais skopums sāk ķņudināt :>
Nāks nākamā nedēļa, tad jau manīs.
/jap.boot, eoz.tad jau manīs/
===========
vaaverpleesis | 17.01.2015. - 21:35:36