Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671427 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 21:18
Par tām ausīm apjautāšos IT forumā.(patreiz lasu)
Nedomāju ka tām ērģelēm vajag ko baigi virs 50 naudiņām.
Es te drīzāk domāju par vadu kvalitāti un to stiprinājumiem.
0 0
17/01/2015 21:25
Nu brīžiem var lietotu biezā gala ausi par labu ciparu iegūt ... pats tajā eoz forumā par laikam 45 jevriki iepirku
0 0
17/01/2015 21:28
iesaku gan pakonsultēties ar mūziku saistītiem ļaužiem ... a to ja cilvim vnk nav muzikālās dzirdes, viņam būs pilnīgi citi kritēriji
0 0
17/01/2015 21:34
ak, vecpuiši, vecpuiši... )))
0 0
17/01/2015 21:35
Klusu, torte!
0 0
17/01/2015 21:40
ptu tu... ej, gulēt..)..nobaidīja...
0 0
17/01/2015 21:43
Hmm
Nu labi.Pagaidām iztikšu ar ausēm kas mājās.Kaut kādas JVC par 25 naudiņām.Vads man viņām uzticību neviešs.Domāju mazais mūzīķeris gribēs pašeikot ;>-cik tur tā darba uz vadu uzkāpt.Skatījos Sennheizer. http://ecx.images-amazon.com/ images/I...%2BZMsL.jpg 90$ .Atsauksmes labas.Vienīgais skopums sāk ķņudināt :>
Nāks nākamā nedēļa, tad jau manīs.
/jap.boot, eoz.tad jau manīs/

===========
vaaverpleesis | 17.01.2015. - 21:35:36

0 0
17/01/2015 22:34
vesto, a es te plānoju saldskābmaizi uzcept... tev nav kādi padomi?
0 0
17/01/2015 22:35
fu!es šodien nokusu!zupu izvāriju!pankūkām gaļu samalu!a jūs te cērmes barojat!
0 0
17/01/2015 22:39
man pēc šitādām akcijām, pašai nav nekāda apetīte...
0 0
17/01/2015 22:39
baķk, a kaķis dzīvs?)
0 0
17/01/2015 22:46
ko ta domāji samalu!
0 0
17/01/2015 22:49
elizabete000 | 17.01.2015. - 22:34:21

vesto, a es te plānoju saldskābmaizi uzcept... tev nav kādi padomi?
==========
"Piekod"klāt buljonu /iz vecpuša dzīves zinu/
0 0
17/01/2015 22:51
bķk, tāda aizdoma ir... ja jau tā pārstrādājies... kamēr noķer, kamēr atspalvo un atkaulo...
0 0
17/01/2015 22:53
tur jau nav ko ēst!
0 0
17/01/2015 22:53
Ar sautētiem kāpostiem :P
0 0
17/01/2015 22:57
vo, vo..un buljons ar iznāk..tāds klārāks)))
0 0
17/01/2015 22:58
..vispār kaķi, maites. baigi jūt, kad šiem kaut kas draud... atliek tik man škrobīgai uz viņu paskatīties, kad ši ņitku ņem, jo man bij doma ar dvieli pa pakaļgalu uzšaut...
0 0
17/01/2015 23:15
Zinu.(bez melošanas)
Pirms pāris minūtēm mans rižijs lops bija ielīdis virtuves sapī.A tur vaļēja miltu paka.
Nobļvos.Labāk nebūtu bļāvis.Mūkot prom apgāza.
Tagad ielīdis stūrī laiza kažoku.
mhh
0 0
17/01/2015 23:37
nav, ko bļaut uz mincīti)))... mans pūciņš pienesa miltu paku pie gultas un saārdīja lupat lēveros... kad mājās nebiju atvaļuma laikā... atbraucu, sākumā domāju, ka zagļi... tik vēlāk pieleca, kur tā vaina
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas