Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671436 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
18/01/2015 00:16
..a, man bij jāsmej..ja kas
0 0
18/01/2015 00:16
elizabete000 | 18.01.2015. - 00:10:52

vesto..tas zilais ir bez spalvām?
==========
Nu manā linkā(zemāk) ir bilde.
0 0
18/01/2015 00:17
..tak neskatījos... lab, lab..paskatīšos
0 0
18/01/2015 00:19
a kas tur smieklīgs!daudzi ved kaķi saitītē!
0 0
18/01/2015 00:20
ā . šitiem tā īsā, bet biezā spalva... un, kurš kaķis ta putnus neķer... man bail, ka neaizlido līdz... )
0 0
18/01/2015 00:21
baķka... daudzi neved... 99procenti neved)))
0 0
18/01/2015 00:21
baķka... daudzi neved... 99procenti neved)))
0 0
18/01/2015 00:27
elizabete000 | 18.01.2015. - 00:20:21

ā . šitiem tā īsā, bet biezā spalva... un, kurš kaķis ta putnus neķer... man bail, ka neaizlido līdz... )
===========
Tāpēc jau arī"aizlidoja" no ceturtā stāva.Iekrita lidonis dobē. :D lohs :)
0 0
18/01/2015 00:28
es jau nevedu!tagat iznesu!mājās nāk pats!kad suns bija ta tipināja viņam nopakaļ!
0 0
18/01/2015 00:31
vesto..mana iekrita koka zaros... gāju pie kaimiņiem apukš stāvā, lai šo noceltu... pirms tam situ ar slotu pa zariem, lai krīt..apakšā bij nokomandēts dēls ar meiteni un nostieptu palagu... 112)))))))
0 0
18/01/2015 00:43
elizabete000 | 18.01.2015. - 00:31:48
========
Nu tur jau anekdote par bildi:
http://www.google.lv/imgres? imgurl=ht...zlSHxBqEPyM

Šodien dzirdēju, kā mana kaimiņiene mēģināja pierunāt savu kaķi nokāpt no koka.Pēdējā frāze mani sasmīdināja visvairāk:
-Nu tad bled neņaudi!Vij ligzdu un ej gulēt.-
0 0
18/01/2015 00:59
asprātīga kaimiņiene)))))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

18/01/2015 01:34
/sasmejas, gan par puuci, gan par kaiminjienes tekstiem..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

18/01/2015 09:17
Labrīt, skatos ka negulējās kādam, laikam Soli majās gaidija...
Es savu rudo ar nevaru izvest ārā, apguļas zālītē ar lielām ačēm un nekust no vietas, bet putniņus uz balkona gan ir dažus noķēris..Vienreiz pats no otrā stāva aizlidoja pāri malai ieskrējienā... Tas izmisums viņa acīs bija nudien kā muļķikos palēlinājumā kritiena brīdi, kad saprot, nu vairs nav labi, es palieku par lidvāveri..
0 0
18/01/2015 10:10
bric mana kašakam gan ir zelta dzīve..savas trepītes..un es piestradāju pa šveicaru
un par cik viņš tiek ārā, tad majās nekādus baigos podus nenostrādā..
visiem vajag pastaigas svaigā gaisā
0 0
18/01/2015 10:11
Lidvāvere tā pati vāvere vien ir, tikai ar parašutu. Un lidkaķis ne ar ko nav sliktāks par lidvāveri, protams, izņemot gadījumu, kad piezemējas tev uz galvas
0 0
18/01/2015 10:14
... a tā "pūces" bilde riktīgi laba
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

18/01/2015 10:36
Labrīt vāveres, pūces un cīruļi!!!
0 0
18/01/2015 11:10
Labrīt. Un Tu kas par pķicu būtu?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

18/01/2015 11:36
Protams ka tas pēdējais...  
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas