Labrīt, skatos ka negulējās kādam, laikam Soli majās gaidija...
Es savu rudo ar nevaru izvest ārā, apguļas zālītē ar lielām ačēm un nekust no vietas, bet putniņus uz balkona gan ir dažus noķēris..Vienreiz pats no otrā stāva aizlidoja pāri malai ieskrējienā... Tas izmisums viņa acīs bija nudien kā muļķikos palēlinājumā kritiena brīdi, kad saprot, nu vairs nav labi, es palieku par lidvāveri..
0
0