Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 10140
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671435 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
505
506
507
508
509
510
511
...
1327
18/01/2015 11:42
Man gan šķita, ka dzenis. Bet nu labi.
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
18/01/2015 12:10
... nesapratu??? Varbūt paskaidrosi?
0
0
18/01/2015 12:12
labvakar... ups, sajkās... laburītu
0
0
18/01/2015 12:12
labvakar... ups, sajkās... laburītu
0
0
18/01/2015 12:22
Atgādinu - dzenis, iespējams, ir tas putns, kurš vēlu iet gulēt un agri ceļas
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
1091
18/01/2015 12:28
Nē, VP, tas putns, kurš vēlu iet gulēt un agri ceļas, ir piktais putns (angry bird)
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
18/01/2015 12:29
dzenis ir putns, kurš visiem "kaļ"pa smadzenēm
0
0
18/01/2015 12:29
Nella - ne vella. Piktais putns ir tas putns, kurš sen nav dabūjis
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
18/01/2015 12:30
... no dzeņa
0
0
18/01/2015 12:32
Nedomāju, ka, pieņemsim, strausam kaut kas varētu sanākt ar dzeni ...
bet ... ja jau pat roņi pamanās pingvīnus drāzt, viss iespējams
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
18/01/2015 12:33
kurš te runāja par drāšanu?ja nu vienīgi smadzeņu... un tas te brīžam notiek gan. pulka dzeņu.
0
0
18/01/2015 12:34
Par dzeņa dalību šajā grupņikā Tu pati izdomāji
0
0
18/01/2015 12:34
..raibi svārki mugurā...
0
0
18/01/2015 12:36
... vēl viens dzenis atlidojis ...
0
0
18/01/2015 12:45
baigi laIKI SAJUKĀS..
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
18/01/2015 12:49
v-plēsi, piebilde.bet vairāk ir tādu, kuri iedomājas sevi par dzeni esam.
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
18/01/2015 13:17
Es nava dzenis un vakarā eju agri gulēt un vēl agrāk no rīta ceļos...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
18/01/2015 13:22
ixxi, tu patiešām nava dzenis, jo citiem smadzenes šeit "nekal"
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
18/01/2015 13:28
Lizettte, mīļš paldies!
Tu mani ļoti nomierināji. /sabužinu savas cīruļspalvas un sajutos tīri omulīgi.
0
0
18/01/2015 14:07
Dzenis=stukačs.(starp citu)
0
0
1
...
505
506
507
508
509
510
511
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu