Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10160

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671442 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

18/01/2015 14:09
djatli dolga ņeživut! :P
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

18/01/2015 14:18
elizabet, jau 2. dienu celies pusdienlaikā! Baigā ballētāja? :)
0 0
18/01/2015 15:28
Pareizi dara. Es arī pie iespējas rīkojos tieši tāpat.
Un tad man ir pilnīgi vienaldzīgi - par kādu neradījumu mani šajā sakarībā nodēvē!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2015 17:27
Labrīt!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

18/01/2015 17:40
Soleeee, labriit! 
Beidzot sagaidiiju! 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2015 17:42
Tu mani gaidīji?..cik mīļi!! es esmu nodejojusies pusbeigta!!!!!
0 0
18/01/2015 17:44
ziņoju, ka esmu ielīdusi palūrēt, kas te tagad notiek. 8)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

18/01/2015 17:45
Kā es tevi apskaužu.Baltā skaudība..Mēnesi navu dejojusi..Pat deju mēģinājums iet gar degunu dēļ meiteņu un trenerītes slimošanas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2015 17:47
 urrrā, Haijama!... esi sveikta mājās!!
0 0
18/01/2015 17:48
:D mūsmājās? ;)
0 0
18/01/2015 17:48
haijama kāds prieks redzēt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2015 17:48
Dolče, nav jau viegli šodien... vecums nenāk viens-un disko ritmos nolēkāt līdz rītam uz 10cm papēžiem!!! tur vajag rūdījumu..
0 0
18/01/2015 17:48
skatos, tik daudzi joprojām vēl te. :)
0 0
18/01/2015 17:49
anks, čau. Tevis man pietrūkst. :)
0 0
18/01/2015 17:50
haijama.man Tevis ari
0 0
18/01/2015 17:55
Sole, labrīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2015 17:58
Labrīt, labrīt!..
ai kājas tik vieglas..., bet tomēr nenes...
0 0
18/01/2015 18:08
Par Haijamu - patiess prieks!! Sveika !!!
0 0
18/01/2015 18:09
Haijam, ar atgriešanos!
0 0
18/01/2015 18:10
čau, čau, mīļās. :)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas