Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671447 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

19/01/2015 05:44
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

19/01/2015 09:36
Nevaru pamosties.Pat divas kafijkrūzes nelīdz..četras stundas vien gulētas, tas man ir par maz...
0 0
19/01/2015 09:38
bric tāpec jau ir jāsāk ar ūdeni..un tikai tad kafiju
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/01/2015 09:39
miega bijis gana, bet miegs nāk.nepalīdz ne ūdens, ne kafija.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

19/01/2015 09:48
Lizettte, tad vienīgi līdzēt var rīta rosme.
0 0
19/01/2015 09:51
man nekad no rita miegs nenāk vienalga cik maz gulēts..izveljas no gultas un ir pamodies..
vēlāk gan var uznākt pusdienlaika snaudiens
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/01/2015 09:55
Haijam!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 10:14
Labrīt, susuri un citi zvēri!!
Es esmu nogulējusi plakanus sānus, vakar atslēdzos nelaikā, nepakurināju-šorīt istabā +10 grādi, ārā -7. Bet izgulējos kā bērnībā!!!..nu man atkal ir dūša!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

19/01/2015 10:40
Nu var Sole kalnus gāzt... bet man kaut kāds ziemas miegs uznācis, nebūtu darbā jāiet, varētu nedēļu nogulēt, nepamanīt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 11:15
un vispār-šodien Alņiem vārda diena-sveicam!!
0 0
19/01/2015 11:54
labrīt... sačakarējušies ar tiem sludinājumiem, un atkal viena uzcepta, var redzēt, ka izdoma pa nullēm...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 12:02
Beta, tu vienkārši esi sexneizglītota, neko nesaproti!!  ne tev ZL patīk, ne fistings, ne laizīšana... mācīties vajag!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/01/2015 12:03
paaiciniet mani šūt un tamborēt, a?
(sexneizglītotās)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/01/2015 12:05
Es gribu iemācīties aust (seksīgā balsī tā nosaku) jo,  mūžu dzīvo-mūžu mācies.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

19/01/2015 12:15
Meitenes, būtu es Latvijā, nebūtu problēmu, istelles ir, i adīt tamborēt varētu un ja kādai dikti sagribētos, knipelējamais galdiņš lai ir... Tik pārāk īsu laiku esmu tur, lai to izdarītu...  
0 0
19/01/2015 12:17
Vai die, arī knipelēšana... nē, to atstāšu uz dziļākām vecumdienām.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/01/2015 12:18
Es negribu mācīties ne aust, ne tambotēt, ne adīt. Bet kaitot, ūdens moci stūrēt un uz zirdziņa jāt:)
0 0
19/01/2015 12:20
aust māku, knipelet gan ne bet kā to dara vērojusi esmu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 12:20
Tedra..es tad tavā kompānijā..man tie rokdarbi ar kaut kā nevisai!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/01/2015 12:22
Tik tie manis minētie palielu finansējumu prasa, tāpēc vajadzētu puisi, kuram ar tās lietas iet pie sirds:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas