Labrīt, susuri un citi zvēri!! Es esmu nogulējusi plakanus sānus, vakar atslēdzos nelaikā, nepakurināju-šorīt istabā +10 grādi, ārā -7. Bet izgulējos kā bērnībā!!!..nu man atkal ir dūša!!
Meitenes, būtu es Latvijā, nebūtu problēmu, istelles ir, i adīt tamborēt varētu un ja kādai dikti sagribētos, knipelējamais galdiņš lai ir... Tik pārāk īsu laiku esmu tur, lai to izdarītu...
00
19/01/2015 12:17
Vai die, arī knipelēšana... nē, to atstāšu uz dziļākām vecumdienām.