šodien vis dien televīzora varā. tas monstrs izrādījās spēcīgāks... bobslejs, biatlons hokejs un tagad vakarā jāpalūr ar vienu aci tas eirovīzijas cita vārdā nodēvētais pasākums. japaklausās, ko šosezon mūsu komponisti sastrādājuši, Eiropas muzikālās telpas sakarā...
ak, jaa, pa vidu pat vienu Rozamundi Pilčeri sanāca noskatīties. tāds sīrupz ka sagribējās iet padzert vēsa ūdens glāzi...
00
18/01/2015 20:55
ūdens pusnaktē pudelē jālej.
00
18/01/2015 20:55
jums te kulinārās diskusijas vairs nevaid?
00
18/01/2015 20:56
haijama ir ir..cepam, varam, šmorejam, ēdam..un ir ari kas par to aizrāda..
00
18/01/2015 21:05
tā, visur valstī ūdens ceļas, upes iet no krastiem, sabiedriskais drīz būs mazturīgajiem ne pa makam. hmm, nez kas vēl notiks tāds, ko nevar ar svētu ūdeni aizmazgāt prom. un ka cīnīties ar nepārejošu klepu... ekkk, dzīve, dzīvīte.
00
18/01/2015 21:07
man klepus pārgaja tikai pec antibiotiku lietošanas ..viena bridi tā tautas metodes var iesālit.. nu ja, protams, es nekur nevazajos apkart..godigi sedēju siltumā..
00
18/01/2015 21:09
es arī klausu dakterus. da nu mocīties
00
18/01/2015 21:11
tieši tā..nu ja es turpināju elpot kumelišu tvaikus, likt sinepju plaksterus.. bet palidzēja zāles, netaisījos aizklepoties līdz dilonim..bija jadzer tikai 3 dienas..
Labrīt!!! /tā, labi skaļi ar kafijas krūzi rokā/ Nu jāmostas taču, laiks uz darbu posties... Pirmdiena ir klāt! Veselīgajiem nolieku vienu ūdens toveri, dzeriet mīļie!!!