Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10200

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671443 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
18/01/2015 20:54
šodien vis dien televīzora varā. tas monstrs izrādījās spēcīgāks... bobslejs, biatlons hokejs un tagad vakarā jāpalūr ar vienu aci tas eirovīzijas cita vārdā nodēvētais pasākums. japaklausās, ko šosezon mūsu komponisti sastrādājuši, Eiropas muzikālās telpas sakarā...

ak, jaa, pa vidu pat vienu Rozamundi Pilčeri sanāca noskatīties. tāds sīrupz ka sagribējās iet padzert vēsa ūdens glāzi...
0 0
18/01/2015 20:55
ūdens pusnaktē pudelē jālej.
0 0
18/01/2015 20:55
jums te kulinārās diskusijas vairs nevaid?
0 0
18/01/2015 20:56
haijama ir ir..cepam, varam, šmorejam, ēdam..un ir ari kas par to aizrāda..
0 0
18/01/2015 21:05
tā, visur valstī ūdens ceļas, upes iet no krastiem, sabiedriskais drīz būs mazturīgajiem ne pa makam. hmm, nez kas vēl notiks tāds, ko nevar ar svētu ūdeni aizmazgāt prom. un ka cīnīties ar nepārejošu klepu... ekkk, dzīve, dzīvīte.
0 0
18/01/2015 21:07
man klepus pārgaja tikai pec antibiotiku lietošanas ..viena bridi tā tautas metodes var iesālit..
nu ja, protams, es nekur nevazajos apkart..godigi sedēju siltumā..
0 0
18/01/2015 21:09
es arī klausu dakterus. da nu mocīties
0 0
18/01/2015 21:11
tieši tā..nu ja es turpināju elpot kumelišu tvaikus, likt sinepju plaksterus..
bet palidzēja zāles, netaisījos aizklepoties līdz dilonim..bija jadzer tikai 3 dienas..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

18/01/2015 21:15
Anksa, uzzināju jaunumus banku sakarā... Krievijā ir iespēja nopirkt jauna tipa bankas - gumijas, uzliek bez uguns, bet efekts esot tāds pats.
0 0
18/01/2015 21:18
ixxi.paldies par info..nu man divas gumijas bankas majas ir tādas tipa lai masētu celulitu
bet nu tā nepievelkas gan..varbūt tas ir citādas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

18/01/2015 22:20
Labvakar vakarā.;))
Sveika, haijama.:))

es šodien esmu pa Rīgu nodauzījusies, nesen tikai pārrados...
0 0
18/01/2015 22:21
Ķirsis - dauzoņa.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

18/01/2015 22:22
ai, kaut kad jau tomēr vajag arī tā.;))
0 0
18/01/2015 22:23
Protams!
0 0
18/01/2015 22:25
[Achtung!!!]
Publisks vaicājiens Dumpīgajam:
Par kādiem nopelniem esmu iecelts "Ministru Kabinetā"?
Nudien nejūtos šāda goda cienīgs ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

18/01/2015 22:26
Bildes jāliek!
0 0
18/01/2015 22:30
A tai diskusijā gandrīz vai vienīgais, kam bilde ir - pats Dum’pigais
khmm ... laikam jau nepatika mana atsauce uz "pis to kaķi"
0 0
18/01/2015 22:37
Ha-ha-ha, iesmej par v-plesi.
0 0
18/01/2015 22:45
Tas labi - smiekli pagarinot dzīvi
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

19/01/2015 05:41
Labrīt!!!
/tā, labi skaļi ar kafijas krūzi rokā/ Nu jāmostas taču, laiks uz darbu posties... Pirmdiena ir klāt!
Veselīgajiem nolieku vienu ūdens toveri, dzeriet mīļie!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas