Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671449 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 14:24
Beta, nea, es šodien nepavilkšos.., esmu pats laimes un apmierinātības iemiesojums vari 3x minēt kāpēc!
0 0
19/01/2015 14:25
a, man minēt slinkums... saki pa taisno...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 14:28
pa taisno nevar... tik pa līko...
0 0
19/01/2015 14:29
līks bija??
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 14:31
Anksi... kuššš..
0 0
19/01/2015 14:34
..ta jau spalvains ar)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

19/01/2015 14:37
Kāds negrib ieraut?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 14:37
ui, Sonic, es šodien negribu... man pietika ar brīvdienām!!
0 0
19/01/2015 14:43
vistupisis sev baigi asprātīgs laikam liekas... man drīz nelaba dūša metīsies no vārda_sludinājums... vismaz šodien varēja likties mierā... nu ja, a ko tupam padarīsi?
0 0
19/01/2015 15:02
Sole šodien negrib ... nu ja, visus labumus vajag ar mēru
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 15:13
 la-la-la
0 0
19/01/2015 15:33
... sol, tev kāposti piedeg... skrien nu... (
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 15:44
 tu pati nezini-cik tuvu biji!!... tikai tā bija skābeņzupa!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/01/2015 15:46
Ebete sakārdināja ar tiek skābkāpostiem.
0 0
19/01/2015 15:47
Man zirņu ))
0 0
19/01/2015 16:07
re ku, ir kulinārija! ir!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/01/2015 16:09
ķīsels ar suhofruktiem
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

19/01/2015 16:30
Avokādo ar ķiploku mērci un garnelēm.
0 0
19/01/2015 16:40
hmmm... noskuvos un nedaudz ieēdu-nav slikti
0 0
19/01/2015 16:41
smuks tagad esi, kad paēdis?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas