Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10300

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671455 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 18:33
jā, man ar tāds jautājums?! cik saprotu, tad par pakaļu tiek saukts tas paliknītis ar vadu...
0 0
19/01/2015 19:17
sol, tu pareizi saprati...
0 0
19/01/2015 19:21
Nu labi ... lai tā būtu ...
Bet ja e-Bete ir čaiņiks, tad na kakova hrena viņai vajadzīgs paliktnītis ar vadu???
0 0
19/01/2015 19:22
Betei ir čaiņiks, nevis viņa ir čaiņiks... dabūsi pa purniņu))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 19:24
Bete, bet kapē tu skapī to ūdeni vāri?
0 0
19/01/2015 19:25
Purniņi, pakaļiņas, lūpiņas, krāniņi, vāverītes un citi mazie zvēriņi tiek aprunāti blakustelpā
0 0
19/01/2015 19:26
Sol, droši vien tāpēc, ka uz virtuves galda mētelis stāv
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

19/01/2015 19:26
Čainiciņi
0 0
19/01/2015 19:28
šodien visi aptrakuši... ne lasīt māk, ne rakstīt... nu, nevajadzēja man to čaiņiku kādu laiku, nu virtuves skapī glabāju... kas tur nesaprotams...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

19/01/2015 19:28
Tulīt vāverplēsis dabūs ar to čaiņiku
0 0
19/01/2015 19:29
vāver, nemuldi... tok atrausies... skaitu līdz trīs... vieiensssss))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 19:30
divi izlaižam... bAMSSS!
0 0
19/01/2015 19:32
tā. čaiņiks lupatās. un kur tagad to pakaļu liksi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

19/01/2015 19:33
Tak uz plītsriņķiem...
0 0
19/01/2015 19:35
vads vēl tīri lietojams))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 19:37
Pareizi, Bet..saimniecībā viss var noderēt!!!varēsi tomātus atsiet!!
0 0
19/01/2015 19:39
Pakaļa uz plītsriņķiem ... skaties, ka nedabū ģeometriski pareizu iedegumu
/nopurina no sevis čaiņika atliekas un pārvietojas drošā attālumā/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

19/01/2015 19:44
Zin to teicienu-ja nu visi striķi trūkst, Elzbetei tad būs vadiņš...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

19/01/2015 19:46
Manam čaiņikam tik īss tas vads, ka tikai kādam var iebliezt... atsiet diez vai...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 19:47
nevis iebliezt, bet uzšaut..pa mīkstumiem!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas