Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 10300
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671455 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
513
514
515
516
517
518
519
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 18:33
jā, man ar tāds jautājums?!
cik saprotu, tad par pakaļu tiek saukts tas paliknītis ar vadu...
0
0
19/01/2015 19:17
sol, tu pareizi saprati...
0
0
19/01/2015 19:21
Nu labi ... lai tā būtu ...
Bet ja e-Bete ir čaiņiks, tad na kakova hrena viņai vajadzīgs paliktnītis ar vadu???
0
0
19/01/2015 19:22
Betei ir čaiņiks, nevis viņa ir čaiņiks... dabūsi pa purniņu))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 19:24
Bete, bet kapē tu skapī to ūdeni vāri?
0
0
19/01/2015 19:25
Purniņi, pakaļiņas, lūpiņas, krāniņi, vāverītes un citi mazie zvēriņi tiek aprunāti blakustelpā
0
0
19/01/2015 19:26
Sol, droši vien tāpēc, ka uz virtuves galda mētelis stāv
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
19/01/2015 19:26
Čainiciņi
0
0
19/01/2015 19:28
šodien visi aptrakuši... ne lasīt māk, ne rakstīt... nu, nevajadzēja man to čaiņiku kādu laiku, nu virtuves skapī glabāju... kas tur nesaprotams...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
19/01/2015 19:28
Tulīt vāverplēsis dabūs ar to čaiņiku
0
0
19/01/2015 19:29
vāver, nemuldi... tok atrausies... skaitu līdz trīs... vieiensssss))))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 19:30
divi izlaižam... bAMSSS!
0
0
19/01/2015 19:32
tā. čaiņiks lupatās. un kur tagad to pakaļu liksi?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
19/01/2015 19:33
Tak uz plītsriņķiem...
0
0
19/01/2015 19:35
vads vēl tīri lietojams))))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 19:37
Pareizi, Bet..saimniecībā viss var noderēt!!!varēsi tomātus atsiet!!
0
0
19/01/2015 19:39
Pakaļa uz plītsriņķiem ... skaties, ka nedabū ģeometriski pareizu iedegumu
/nopurina no sevis čaiņika atliekas un pārvietojas drošā attālumā/
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
19/01/2015 19:44
Zin to teicienu-ja nu visi striķi trūkst, Elzbetei tad būs vadiņš...
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
19/01/2015 19:46
Manam čaiņikam tik īss tas vads, ka tikai kādam var iebliezt... atsiet diez vai...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 19:47
nevis iebliezt, bet uzšaut..pa mīkstumiem!!
0
0
1
...
513
514
515
516
517
518
519
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu