Man to vadu nevajag izmest, tam vēl darbojošs čaiņiks galā, misene tradicionālā vietā, bet iekšķīgi lietojamas vielas un šķidrumi ledusskapī, bet zelta zivtiņa pašnāvību uztaisīja, nācās norakt...
00
19/01/2015 20:00
Bļāviens ... pie Tevis dzīvojot pat zelta zivtiņas pašnāvību taisa ... mjā ...