Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 10280
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671453 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
512
513
514
515
516
517
518
...
1327
19/01/2015 16:44
Neuzliku brilles, ieraugu meiteni rozā krekliņā un lasu, ka visai tautai tiek paziņots, ka noskuvusies )))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
19/01/2015 16:45
Slikti nav no bildes spogulī vai no ēdiena?
0
0
19/01/2015 16:47
Pienen, nu kāpēc gan rozā meitene arī nevarētu noskūties?
0
0
19/01/2015 16:53
Var, var... tik tad to parasti tik publiski nepaziņo, to uz austiņas ))).
0
0
19/01/2015 16:54
Vai tiešām? Man gan šķiet, ka šeit ne to vien mēdz paziņot publiski
0
0
19/01/2015 16:56
Gribeju pajokot, kas beidzot Annikai sanaca, bet beigas pardomaju.
Moska tomer pajokot, ai ne, vel viena kaste nokljusu.
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
19/01/2015 17:35
pienene47 | 19.01.2015. - 16:44:31
pēc šī izlasītā histēriski sāku pārlasīt iepriekš uzrakstīto un raustīt ūsas. savas, protams
0
0
19/01/2015 17:37
Ūsainā puķe?
0
0
19/01/2015 17:38
man čaiņikam pakaļgalu nospēruši... pareizāk sakot, neatceros, kur iebāzu... man māju kārtot vispār ar likumu aizliegt...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
19/01/2015 17:39
jā, v-plēsi, Dionaea muscipula !
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 17:39
ko, ko tev nospēra?
0
0
19/01/2015 17:40
... cik sapratu - pakaļgalu ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
19/01/2015 17:40
Bete, neesi nu tik paškritiska, es gan tevi par čaiņiku nesauktu
0
0
19/01/2015 17:40
es gan sapratu ko nospēra
0
0
19/01/2015 17:42
..lab, lab... vārīs ūdeni kastrolītē)))
0
0
19/01/2015 17:42
... bet laikam jau viņa vnk nezin, kur pakaļgalu iebāzusi ...
japp, tādā situācijā var arī sevi par čaiņiku aplamāt
0
0
19/01/2015 17:43
šodien esot āliņģi jāiemērcējas
0
0
19/01/2015 17:43
droši, droši... drīkst mani smīdināt)))
0
0
19/01/2015 18:15
atradu..lai gan šodien 3x tai skapī meklēju... redze ar čabaš...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
19/01/2015 18:25
Nez ko čaiņika pakaļa skapī dara?
0
0
1
...
512
513
514
515
516
517
518
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu