Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671448 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 12:23
nu..izjādes jau nav nemaz tik dārgas..., man tepat kaimiņos ir Jauno jātnieku skola..., dažreiz tie zirdziņi pa manu ielu pastaigājas!
0 0
19/01/2015 12:24
priekš kam man seksizglītība, ja es tamborēt māku)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/01/2015 12:25
elizabet, kauns nav to skaļi teikt:)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/01/2015 12:27
Kāda vaina pašas austai patronjostai, vai glīti notamborētai makstij priekš GLOCK-17, vai adītam maciņam priekš munīcijas. Pie viena var uzdarināt sargu LEUPOLDam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/01/2015 12:30
Mana vecmāmiņa no mammas puses bija Tautas daiļamata meistare..šuva, adīja, tamborēja..auda gobelēnus, pina grozus... tik nesaprotu, kāpēc manī nav ne mazākas talanta dzirksts no tā visa??!!
Es vairāk kā vectētiņš-šnabi dzert un kārtis spēlēt...
0 0
19/01/2015 12:31
..tāda kā bruņojusies tautu meita)
0 0
19/01/2015 12:31
tedr, nu vot, ka nav... )
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/01/2015 12:32
... tēva krustmāte kaucmindiete
vecmamma no tēva puses šuvēja
vecmamma no mammas puses adītāja
es pat lāga vairs i ne šnabja dzērāja-nu it nekādu talantu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/01/2015 12:33
Kuros spēkos ta atļauts ar tamborētām makstīm, patronjostām skraidīt? :))
0 0
19/01/2015 12:33
nu tad atgriezies pie šņabja dzeršanas... vismaz vienu talantu pilnveido...
0 0
19/01/2015 12:34
tedra
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/01/2015 12:35
anks, es tik nedaudz painteresējos, jo varbūt gaidāmas kādas pārmaiņas šajā jomā:)
0 0
19/01/2015 12:36
nu ja varbūt labs bizness izdodas  
es gan laikam labāk turēšos pie tamborešanas un adišanas..jo ar to dzeršanu ir tā...
man jau ir slikti brīdi, kad vēl nav kļuvis labi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/01/2015 12:37
Īpašajos spēkos.
Sole, tam ko Tu minēji arī vajag talantu. Es tajā jomā no dabas ar līkumu apieta un bez talanta atstāta.
0 0
19/01/2015 13:40
kaut kā garlaicīgi šodien...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

19/01/2015 14:14

    Vajag kādu kašķi sameklēt.
0 0
19/01/2015 14:18
..vai pašai uztaisīt)))
0 0
19/01/2015 14:19
un pie kašķa var ātri tikt... jāapsaukā soles megasuns... un kašķis garantēts))))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/01/2015 14:20
Kurš te ir vecais jūras vilks?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/01/2015 14:21
Kuros spēkos ta atļauts ar tamborētām makstīm, patronjostām skraidīt? :))

Atsevišķajos - streipveidīgajiem domātajos.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas