Kāda vaina pašas austai patronjostai, vai glīti notamborētai makstij priekš GLOCK-17, vai adītam maciņam priekš munīcijas. Pie viena var uzdarināt sargu LEUPOLDam.
Mana vecmāmiņa no mammas puses bija Tautas daiļamata meistare..šuva, adīja, tamborēja..auda gobelēnus, pina grozus... tik nesaprotu, kāpēc manī nav ne mazākas talanta dzirksts no tā visa??!! Es vairāk kā vectētiņš-šnabi dzert un kārtis spēlēt...
... tēva krustmāte kaucmindiete vecmamma no tēva puses šuvēja vecmamma no mammas puses adītāja es pat lāga vairs i ne šnabja dzērāja-nu it nekādu talantu
anks, es tik nedaudz painteresējos, jo varbūt gaidāmas kādas pārmaiņas šajā jomā:)
00
19/01/2015 12:36
nu ja varbūt labs bizness izdodas es gan laikam labāk turēšos pie tamborešanas un adišanas..jo ar to dzeršanu ir tā... man jau ir slikti brīdi, kad vēl nav kļuvis labi