Tur suni mājās nevajadzēja.Nepazīstamiem krita virsū uz nebēdu. Iesaku.Smuka spalva un izskats.
00
18/01/2015 00:08
nūtriju!
00
18/01/2015 00:09
baķk, gadījumā tu tas biji, kas kaķi saitītē staigināja?
00
18/01/2015 00:10
vesto..tas zilais ir bez spalvām?
00
18/01/2015 00:15
jā!a kas!
00
18/01/2015 00:15
elizabete000 | 18.01.2015. - 00:08:11
baķk, istabas kaķi nekur neved... šiem paniskas bailes no ārā notiekošā... pat zālīte liekas biedējoša... ========= Nu nez. Tas angļu zilais bija mežonis. Kamēr es darbā, tikmēr bija no balkona nocopējis trīs putneļus.Es pēc putneļu kājām cecināju, ka trīs bija noflocējis.Ienākot virtuvē domāju ka spilvenu(ķusenu)saplosījis.Nē.Guļ un lūr ar vienu aci. 1x pat no balkona bija paspējis iegāzties puķu dobē. Man pirmā stāvā dzīvo konkrēta kaķu vecene.Tā arī beigās man viņu atdeva. Neko sliktu par to sugu nevaru teikt.