Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671437 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 23:41
Šito gadījumu manuprāt reiz stāstīji :) Cik nu atceros.
Normāls terorists mājās :D
0 0
17/01/2015 23:44
vesto, droš, ka stāstīju... bet tak vairs neatceros zem kura nika...
0 0
17/01/2015 23:45
bet man bail no mirkļa, ka vecums šai uzdos... principā jau terors mums abpusējs... ko darīšu bez kauju biedres(
0 0
17/01/2015 23:49
Ar gribu kaki, vai suniti.
0 0
17/01/2015 23:50
ņem kaķi, suns būs jāstaigina un jādirsina...
0 0
17/01/2015 23:51
Kas tad man vinu pieskatis, kad esmu kaut kur aizvizinajies, dzivniecinam vajag sabiedribu, kas paglauda, kadu labu vardu pasaka.
0 0
17/01/2015 23:53
kaķi ir živučeji... pacietīs ... gaidīs tevi mājās... manējā saklausa, kad es jau pa pirmo stāvu velos augšā...
0 0
17/01/2015 23:54
nu ar to glaudīšanu man tā švaki..3x kož)))
0 0
17/01/2015 23:56
Kaut kads sadisms, turet majas dzivniecinju, mol zivucijs, lai paciesj... salta sirds Tev Elizaveta, salta.
0 0
18/01/2015 00:03
tak ēst nolieku, ūdeni... kaste...
0 0
18/01/2015 00:04
un sirds man dikti salta... sāku jau barot kā kaķvecene citus kaķus))) pūka atteicās no barības, sūdīga esot... aiznesu sētas kaķiem)))
0 0
18/01/2015 00:06
kaķis tāpat kad sauss vienreiz dienā jāizved ārā!
0 0
18/01/2015 00:06
eu, valet, ņem žurku, nenožēlosi...
0 0
18/01/2015 00:08
baķk, istabas kaķi nekur neved... šiem paniskas bailes no ārā notiekošā... pat zālīte liekas biedējoša...
0 0
18/01/2015 00:08
valets | 17.01.2015. - 23:49:14

Ar gribu kaki, vai suniti.
========
Man bija angļu zilais vai kātur viņu sauc:
http://www.langecats.lv/ images/cat_pi...ile_pic.jpg

Tur suni mājās nevajadzēja.Nepazīstamiem krita virsū uz nebēdu.
Iesaku.Smuka spalva un izskats.
0 0
18/01/2015 00:08
nūtriju!
0 0
18/01/2015 00:09
baķk, gadījumā tu tas biji, kas kaķi saitītē staigināja?
0 0
18/01/2015 00:10
vesto..tas zilais ir bez spalvām?
0 0
18/01/2015 00:15
jā!a kas!
0 0
18/01/2015 00:15
elizabete000 | 18.01.2015. - 00:08:11

baķk, istabas kaķi nekur neved... šiem paniskas bailes no ārā notiekošā... pat zālīte liekas biedējoša...
=========
Nu nez.
Tas angļu zilais bija mežonis.
Kamēr es darbā, tikmēr bija no balkona nocopējis trīs putneļus.Es pēc putneļu kājām cecināju, ka trīs bija noflocējis.Ienākot virtuvē domāju ka spilvenu(ķusenu)saplosījis.Nē.Guļ un lūr ar vienu aci.
1x pat no balkona bija paspējis iegāzties puķu dobē.
Man pirmā stāvā dzīvo konkrēta kaķu vecene.Tā arī beigās man viņu atdeva.
Neko sliktu par to sugu nevaru teikt.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas