Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671428 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 16:53
VĀver, klanam galviņas... jāaaa, jāaaa... un pirksti krustā
0 0
17/01/2015 16:54
vp... tu māj tik ar augšējo...
0 0
17/01/2015 16:55
ŠtrunC par pirkstiem ... a kājas?

... aga ... ar citu jau māt nesanāks
0 0
17/01/2015 17:29
baķka, vecais... runci)..jāsasveicinās nav?... uzreiz Krieviju grib izsist...
0 0
17/01/2015 17:42
asamaleikum!
0 0
17/01/2015 17:44
..leikum, leikum... )
0 0
17/01/2015 17:45
cik atceros-leikum sala atsaka!
0 0
17/01/2015 17:52
..es vispār neatceros, improvizēju)
0 0
17/01/2015 17:57
nu labi!
0 0
17/01/2015 17:57
nu labi!
0 0
17/01/2015 19:58
Vai nav te kāds cilvēks, kurš kaut ko saprastu no sintezātoru statīviem.
Atveda nervu bendi mājās Yamaha psr-e343. http://www.yoursound.lv/ images/produc...343_top.jpg Nu vajag tam draņķim statīvu.
Tur vajag speciāli tam modelim, vai der arī kaut kas universāls?
Atvainojos par jautājumu, bet es no šiem točna neko nesaprotu
0 0
17/01/2015 20:02
Statīvi nav tā - konkrētam modelim.
Savā ziņā universāli.
Tiesa, atšķiras ar iespējamajiem sintezatora izmēriem (tas ir - ne gluži katru sintiņu uz katra statīva dabūsi virsū bez šādām tādām papilddarbībām).
Kā arī ar fizisko konstrukciju un konfigurāciju.
Situācija līdzīga kā ar teiksim, mikrofonu un ģitāru statīviem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

17/01/2015 20:04
Būs no līstēm jāmeistaro universālais variants.:-D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 20:07
Nu ko, sākam aprunāt Soli???Kam šitā ideja bija???
0 0
17/01/2015 20:16
vaaverpleesis | 17.01.2015. - 20:02:00
======
Tad ko man skatīt?
Izmērīt attālumu starp tām iedobēm sin.apakšā.
Īpaši negribētos tās"X" kājas.Tām jau varētu pielāgot pašu velnu.
Metu aci uz ko tamlīdzīgu:
http:// static.musiciansfriend.com/ der..._high_V.jpg
Bet tur jau ar skatos, ka pamatni var pielāgot/stumdīt.
0 0
17/01/2015 20:21
šitais ir tīri neko, stabils, vienīgais, ka klaviatūras leņķi nevar regulēt ... bet tas jau gaumes jautājums.
Mājai/studijai gandrīz ok, končiem gan nez vai
0 0
17/01/2015 20:30
Skaidrs.
Spēlēs 12 gadīgs skuķis.Gan jau būs ok.
Paldies vāverniek par konsultāciju :)
0 0
17/01/2015 20:32
Tad der. Papētī tik, vai normāli nostiprināt varēs, bet šķiet, ka šim ir gumijas paliktnīši.
Tas arī ir iemesls, kāpēc končos, ņemot vērā turienes bardaku, šāds nav piemērots
0 0
17/01/2015 20:55
Nu es vēl neesmu manuāli pastudējis.Palasīšos kas tur drukāts.
Ak jā.Jāsameklē vēl sakarīgas ausis.
0 0
17/01/2015 21:08
Labas mūzikai ir šis un tas no Sennheizer (tik ne jau no ’game’ vai ’mp3’ variantiem). Nelētas, bet ir to vērtas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas