Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 10000

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671425 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 15:45
A vimpelis izšūtais, kartona vai zalvetītes?
A?
0 0
17/01/2015 15:45
Tedra, bez šampja tiks arī pohas nākamajā rītā. Tāpat, bonusā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:45
rotaļlietas pie asistenta... VP!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:45
nuuu, kurš, es nepiefiksēju!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:45
Nekas, nevar gribēt sēdēt uz diviem beņķiem...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:46
Nu tad gaidu visu ko solijāt.. 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/01/2015 15:46
Zināms?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:46
Es, es, es(tirina nepacietīgi rociņu gaisā)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:46
Dolče-tu tā biji???
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 15:47
Domāju ka tā bija Emiilija...  
0 0
17/01/2015 15:47
Heijāāāā! Prozīt!

/izrādījās, ka arī no pieclitrenes špicglāzītē var trāpīt/
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

17/01/2015 15:47
Dolče saka, ka viņa
0 0
17/01/2015 15:47
neticu
0 0
17/01/2015 15:48
Dolce gan.
Emīlijai tika 10001   

... ticiet vecam matemātiķim-daiļdirsējam
0 0
17/01/2015 15:48
vāver, vai tad tai pudelei galā nav tas verķis, kur tā līgani tek)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:48
https://www.youtube.com


Dolče, bučas un suminājumi!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

17/01/2015 15:49
jau dabuju pirmo  skaudīgo aci no Elzbetes...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/01/2015 15:49
elizabet, bet Tu pamet skatienu uz savu ciparu... Kas tas tāds, kuram arī apaļums jau tuvojas? :)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 15:50
..un tagad visi sadodas rokās un līgani šupojas dziesmas ritmā, var arī šķiltavas padedzināt!!
0 0
17/01/2015 15:50
e-Bet, nav vis ... man tā manta lielajā apaļajā
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas