Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671416 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 13:38
Man personīgi  patīk ’rīta rosme’ paralēli kafijai ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 13:38
diena ir izdevusies.nopirkti jauni zābaki.lielos.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 13:39
es personīgi "rīta rosmi"atzīstu tikai brīvdienu rītos
0 0
17/01/2015 13:41
reku, murmim rīra rosme, būs izrunājies līdz aizsmakumam, vismaz mūs te netrenkās)))
0 0
17/01/2015 13:42
liz, GUMPĪŠI vai parastie ZĀBĪŠI))))))))))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 13:43
Elizabet, nemeklē kašķi:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:43
Eliiiiizabet..es dzirdēju...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 13:45
eli, labi ādas zābaki par pieņemamu cenu.priecājos īpaši tāpēc, ka man ir liela pēda.
0 0
17/01/2015 13:45
Liz, bet arī pirms došanās darbā tā rosme ir feina, ja vien ir izdevies pietiekami agri pamosties, lai pēc rosmes biku palaiskotos
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 13:46
v-plēsi, no rītiem(agriem) esmu nikna un kašķīga, mans prāts un nekas pārējais nenesas uz rosmēm.
0 0
17/01/2015 13:47
Sol, šķiet, ka Tu tusiņā varēsi pilnīgi droši atzīmēt 10K notikumu

Liz, man arī sajūtas mēdz būt līdzīgas, jo esmu konkrēts pūcis, taču pēc rosmes parādās cits skats uz dzīvi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:49
eu, jūs runājiet mazāk, citādi TAS notiks, kad manis nebūs klāt-kā tad es zināšu, kuru apbalvot?/!!
0 0
17/01/2015 13:49
liz, a es priecājos, ka tu zābakus sauc par zābakiem, kā visi normālie cilvēki..) (parāda beatai un solei mēli 1x un 1x)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/01/2015 13:50
Uz brīdi aizslēdz:))) Tā nevar, pēc tam atkal vaļā?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:50
nu, nu..un mēs ar Beatu značit tās nenormālās, ja???
(nostājas pozā-rokas sānos)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 13:51
Nerādi mēli, nokodīšu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:51
Tedra, nu nevar tā... jāuzliek limits-katram 10 komentārus un wiskas!
0 0
17/01/2015 13:52
Sol, neiespringsti ... tā vai tā naff Tev balvai maisa ar lillā daiktiem

Beat ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:53
VP, es varbūt kaut ko labāku gatavoju... varbūt es vimpeli visu nakti krustdūrienā izšuvu!!!..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 13:53
Re, re mums divi podiņi uzradušies...    Tik kur vāciņi palikuši???
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas