neuzrunā sitas šovs mani pagaidām..Bet varbūt tas tādēļ, ka zaļš vēl..
00
16/01/2015 22:21
nu čaviņš, zavsegdatajiem.
00
16/01/2015 22:25
Čau, Frais!
00
16/01/2015 22:33
Čau, Frais ... bet pati jau arī tādā krāsā esi
00
16/01/2015 22:34
teātrī biju. komēdija par ragnešiem.ne kāda augsta māksla, bet nekāda vaina, ja gribejies izkustēt no mājas... nu kad un kur ta mēs tusēsim?Liepajā vai? sole tik uzstajīgi atkārto un atkārto, ka pārceļas... tīri vai jāseko, vai?
00
16/01/2015 22:35
Sole šajā sakarībā izliekas par beiKtu ...
00
16/01/2015 22:43
Bet arī es nemaz neliedzos... vai tu to uztvēri kā pārmetumu?