Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9820

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671412 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 22:21
neuzrunā sitas šovs mani pagaidām..Bet varbūt tas tādēļ, ka zaļš vēl..
0 0
16/01/2015 22:21
nu čaviņš, zavsegdatajiem.
0 0
16/01/2015 22:25
Čau, Frais!
0 0
16/01/2015 22:33
Čau, Frais ... bet pati jau arī tādā krāsā esi
0 0
16/01/2015 22:34
teātrī biju. komēdija par ragnešiem.ne kāda augsta māksla, bet nekāda vaina, ja gribejies izkustēt no mājas... nu kad un kur ta mēs tusēsim?Liepajā vai? sole tik uzstajīgi atkārto un atkārto, ka pārceļas... tīri vai jāseko, vai?
0 0
16/01/2015 22:35
Sole šajā sakarībā izliekas par beiKtu ...
0 0
16/01/2015 22:43
Bet arī es nemaz neliedzos... vai tu to uztvēri kā pārmetumu?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 23:04
Bet es biju uz nakts pastaigu Zoodārzā, redzēju  karošknābju mazās desertkarotītes. Tādas smuki pūkainas. Un citus zvērus pazavēros.
0 0
16/01/2015 23:18
ekkk, es ar labuprāt būt pastaigāj’se
0 0
16/01/2015 23:20
Tagad jau pa Riigu buus tikai kaajaam jaastaigaa.
0 0
16/01/2015 23:39
staigāsim, jā.
0 0
16/01/2015 23:41
viss, off.
0 0
16/01/2015 23:41
Veselīgāki būsim 
0 0
16/01/2015 23:46
fraise | 16.01.2015. - 23:41:07

viss, off.
====
Mož restart?
0 0
16/01/2015 23:48
Piekdienas vakarā un gulēt iet?
Pezkaunība.(es te nerunāju par strādājošiem atiecīgās nozarēs)
Fuj.Kauns :P
0 0
16/01/2015 23:50
Nekaunīgi pajautāšu:
Kāds mums te tautiešiem aptuvenais dienas grafiks?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

16/01/2015 23:58
Kāds dienas grafiks? Es šobrīd dzeru vakara kafiju. Vai ar to kāda problēma?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/01/2015 00:04
Kāds dienas grafiks? Es šobrīd dzeru vakara kafiju. Vai ar to kāda problēma?

Aizmigt varēsi? Vai - nav šonakt gulēt paredzēts?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 00:07
Paredzēts. Es pat domāju, ka aiziešu gulēt ātrāk kā parasti. Miegs sāk nākt.
Rīt būs atkal jauna diena:)
0 0
17/01/2015 00:14
Kamēr es te banānus riju, visas favorītes nolūza, pašam kauns...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas