Da nē, Oderei... Šaurā zeķu gumija... Jo platāka gumija, jo dārgākas zeķes..Un ja zeķēm nav tā lipekļā un ir nēsājamas tikai ar zeķturi, tad ar no dārgā plaukta.
kādēļ man kādam vajadzētu dot balvu?... vai tad es te viena izklaidējos?... vai gūstu kādu citādu taustāmu labumu? Es piedāvāju sarīkot saietu, bet diez kādu atsaucību tas neguva..
kādēļ man kādam vajadzētu dot balvu?... vai tad es te viena izklaidējos?... vai gūstu kādu citādu taustāmu labumu? Es piedāvāju sarīkot saietu, bet diez kādu atsaucību tas neguva..
Tu te saimniece esi vai nē? Publika Tavā diskusijā Tev ierakstu tautas ginesa rekordu grāmatā nodrošina, bet balvas - nekādas? Ne porjadok, graždanočka!
Murminator..tas tikai parāda-cik tu esi merkantīls, ..cits neviens pat iepīkstējies nav par kaut kādu balvu! , bet, ja tu tik ļoti gribi, es tieši priekš tevis varu ko sagudrot!