Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671408 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 19:58
VP, kurai pilsētai ir mērs ar uzvārdu Sekss, es gatava kaut šovakar koferi krāmēt!!
0 0
16/01/2015 20:09
tā pilsēta varētu saukties, teiksim, Sekspils
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 20:21
A  viņai pašas lētākās zečes kājās...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 20:22
 man vai?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 20:27
Da nē, Oderei... Šaurā zeķu gumija... Jo platāka gumija, jo dārgākas zeķes..Un ja zeķēm nav tā lipekļā  un ir nēsājamas tikai ar zeķturi, tad ar no dārgā plaukta.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/01/2015 20:29
Labāk lai solaris uzraksta, kāda balva būs tam, kurš te ierakstīs 10000. komentu?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 20:34
kādēļ man kādam vajadzētu dot balvu?... vai tad es te viena izklaidējos?... vai gūstu kādu citādu taustāmu labumu? Es piedāvāju sarīkot saietu, bet diez kādu atsaucību tas neguva..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 20:35
ES piedalītos...
0 0
16/01/2015 20:37
ES arī!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 20:38
nu, tad ir jāvienojas, kad un kur... pie sevis mājās nerīkošu-tas atkrīt!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

16/01/2015 20:39
labi gan, ka ES piedalītos šādā saietā.;)D
0 0
16/01/2015 20:46
lab, ka Inspektors Džentlijs tagad normālā laikā var noskatities nemiegojoties..nav tā tracinošā raīdijuma pirms tam..
0 0
16/01/2015 21:03
vai, nupat anarhija... visi raksta visu par visko, visās augšējāas diskusijās pēc kārtas)
0 0
16/01/2015 21:03
A ja nu kas, es arī piebiedrojos ES biedrībai
0 0
16/01/2015 21:04
e-Bet, ej ieviest kārtību
0 0
16/01/2015 21:04
sol, un es tā gribēju apskatīt to tavu māju uz vistas kājas)))... kaimiņonku un megasuni))))
0 0
16/01/2015 21:05
vāver, tak man pie tās vietas, kuru bildēs nekad neliktu..pie pakaļas)))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/01/2015 21:05
kādēļ man kādam vajadzētu dot balvu?... vai tad es te viena izklaidējos?... vai gūstu kādu citādu taustāmu labumu? Es piedāvāju sarīkot saietu, bet diez kādu atsaucību tas neguva..

Tu te saimniece esi vai nē? Publika Tavā diskusijā Tev ierakstu tautas ginesa rekordu grāmatā nodrošina, bet balvas - nekādas? Ne porjadok, graždanočka!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:05
Beta, ja tu brauc, tad es varu pārdomāt!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:09
Murminator..tas tikai parāda-cik tu esi merkantīls, ..cits neviens pat iepīkstējies nav par kaut kādu balvu! , bet, ja tu tik ļoti gribi, es tieši priekš tevis varu ko sagudrot!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas