Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671405 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
16/01/2015 14:16
nuuu ... piemēram otrā pasaules kara laikā fričiem speciāli ekipējumā preži bija ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 14:18
Hmm... laikam pa maz izdalija, bet negribu iedziļināties vēsturē, kādam varbūt tas ir sāpīgi... Bet mūsdienu armijai, A?...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 14:28
Dolče, arī hidrotērps ir prezervatīvs. Prežus var uzmaukt uz šaujamo galiem, lai nesaslapst purvus mežus bradājot.
Jas kas, miesassargiem vienmēr ir kabatā paciņa ar prežiem, un neba nu tāpēc, lai aizlienētu apsargājamajam objektam pie vajadzības.
0 0
16/01/2015 14:31
Nu jā - tā miesa jāsargā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 15:37
Hei, es atpakaļ, GUMPĪŠI nosargāja manas kājeles no mitruma..urrrā!
0 0
16/01/2015 15:38
iemet solei ar galošu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 15:41
Anks, neuzprasies, iemetīšu tev ar ābolu... LV, garšīgi -šodien tirgū iepirku!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

16/01/2015 15:44
Sole, met man ar to ābolīti toč noķeršu !
0 0
16/01/2015 15:48
man ari ir garšigi Latvijas āboliši
0 0
16/01/2015 15:54
Tad var rīkot ābolu kaujas. Es par tiesnesi. Jo man ābolu naff ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 15:55
VP ..a švilpe tev ir?
0 0
16/01/2015 15:56
tas būs baigi traumatiski
0 0
16/01/2015 16:01
Ir. Sirēna. 125 dB
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 16:10
Jopcik-nupat izlasīju, ka no 1.februāra sabtransportā Rīgā biļete maksās 1.15!!!!!! Ušaku ziepēs!!!!! Interesanti, un ko man darīt ar jau nopirktu un neizmantotu e-talonu... man tur vēl vairāki braucieni..
0 0
16/01/2015 16:12
Čeeeeegooooo???

Nu tad zaķu Rīgā būs vairāk nekā mežā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 16:12
VP..sodi par zaķošanu ar pacelti līdz 20 eiro!!!
0 0
16/01/2015 16:13
jā jā es ari lasiju..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 16:14
Līdz ar biļetes cenas paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā pieaugs arī līgumsods par braukšanu bez biļetes, proti, tas paaugstināsies no pieciem eiro līdz 20 eiro, šodien Rīgas domē notiekošajā preses brīfingā pastāstīja "Rīgas satiksmes" vadītājs Leonīds Bemhens. Viņš arī informēja, ka pašvaldība domā par instrumentiem līgumsoda piedziņai - par Valsts un pašvaldības policijas dalību kontroles reidos, kopējo kontroles dienesta stiprināšanu un parādu piedziņu nenomaksāta soda gadījumā.

Bemhens arī informēja, ka no 1.februāra, pērkot biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja, tā maksās divus eiro.
0 0
16/01/2015 16:18
Izlasīju.
Līdz ar tiem 20 eirorubļiem būtiski problemātiskāk būs tos iekasēt.
Skaidro lielos daudzumos reti kurš vadā, toties izrakstot kvīti, to 20 piedziņas dēļ jezga lielāka par labumu sanāks ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 16:21
vispār polnij pisec!!... jātinas fiksāk prom uz Liepāju... tur kioskā biļete-57 centi, pie vadītāja 70.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas