Cacīgi un labi gumpīši maksā naudu..Divi gadi apukaļ nopirku tādus ar gumijas daļu pēdai, uz augšu stepēts un aizmugurē smuks banķiks..Kādas piecas reizes uzvilku šādos laikapstākļos, apukša salūza, līmēju, līemēju, bet neko saglābt neizdevās... Bet bija cmuki..
Tagad ir dzelteni, bērnišķīgi, bet pastaigās ar dēlu ļoti saskanīgi..