Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671402 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
16/01/2015 10:03
Ufff, cik labi, ka piektdiena...
0 0
16/01/2015 10:05
Un kas tur tik laPs?
Vai tāpēc zāle zaļāka, debesis mazāk pelēkas un ielas mazāk slidenas? Nē taču!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 10:07
Darba diena īsāka un visa nedēļas pakaļa stāv priekšā.
0 0
16/01/2015 10:09
Japp. Tas ir argumenC. Ja pakaļa stāv priekšā, ir vērts jamai piestellēties ...
0 0
16/01/2015 10:15
a man vienalga kāda diena.ziema turpinās.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 10:22
Naf, naf vienalga kāda diena...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 10:30
brīt!..laiks vnk šausmīgs..naktī pūta un tricināja manu nameli... tad atkal lietus... tad lietus ar vēju kopā... man drīz vajadzētu uz vilcienu doties, bet nevaru saprast-ko kājās vilkt!!... laikam būs gumpeļos jāaujas, jo iela kā kanāls!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

16/01/2015 10:34
Visdrīzāk ar laivu jāpārvietojas... brīts... līdz 4 naktī lasīt grāmatu nav labi... ak pamodos kā ar pannu pa galvu dabūjusi...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 10:35
Sole, tad jau pastāvēja risks, ka Tevi uz Oza zemi varēja aizpūst. Vispār riskanti, Megai būtu iespēja Tev pateikt visu, ko par Tevi domā.
0 0
16/01/2015 10:38
Ar gumpeļiem ir pa pirmo.
0 0
16/01/2015 10:38
te snieg tādām sikām pārslām
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 10:40
Ube, es nevaru uzveikt sevī cacu!! ... kaut tie zābaciņi krāsaini un tā, bet tomēr man neliekas, ka tas ir piemērots apavs staigāšanai pa pilsētu!!
0 0
16/01/2015 10:46
Tagad tak ir arī gumpeļi uz papēdīšiem... ļoti pat cacīgi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

16/01/2015 10:50
Man ir foini gumpelīši ar zamšādu stulmā... bet tagad tak pie mums arī vis kautko var nopirkt...
0 0
16/01/2015 10:53
man ir cacīgi gumpīši...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 11:10
Cacīgi un labi gumpīši maksā naudu..Divi gadi apukaļ nopirku tādus ar gumijas daļu pēdai, uz augšu stepēts un aizmugurē smuks banķiks..Kādas piecas reizes uzvilku šādos laikapstākļos, apukša salūza, līmēju, līemēju, bet neko saglābt neizdevās... Bet bija cmuki..  
Tagad ir dzelteni, bērnišķīgi, bet pastaigās ar dēlu ļoti saskanīgi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

16/01/2015 12:28
Viss, piekdiena, ríkle jau izkaltusi. Kaut ko vajag sadomāt.
0 0
16/01/2015 12:40
Zelta vārdi, Sonic, zelta vārdi...  
0 0
16/01/2015 13:03
man riebjas, kad saka gumpeļi, gumpīši zābīši... nu tak tizli skan... pieauguši cilvēki, bet māžojas kā tādi glupi bērni... (purpina)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 13:06
Bete, beidz purpināt kā tāds nīgrs tantuks vecumdienās. Tu tak vēl gana sprauna.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas