Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671398 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
15/01/2015 19:29
solare davai sanākam divatā?? priekš kam mums tos pārējos..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

15/01/2015 19:37
bet ja precizē vietu un laiku, arī nekā?
0 0
15/01/2015 19:37
piekāpšu vēlāk.
0 0
15/01/2015 20:11
Sol, tad taisi spisoku
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 20:13
Kādi vispābā priekšlikumi-kur, kad un cikos..
0 0
15/01/2015 20:15
ja pie manis tad tikai pa vienai! ar groziņu un labu garstāvokli katrā laikā!
0 0
15/01/2015 20:17
pie manis ari labak pa vienam
0 0
15/01/2015 20:20
anks pie tevis, vai mašīnā benzīntankā tik kafee iestrebt??
0 0
15/01/2015 20:21
nu kāpēc banzintankā???krogā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 20:27
Teikšu uzreiz-šonedēļ es nevaru... man jau brīvdienas aizņemtas!
Varam kaut ko bīdīt uz nākamo piektdienu, sestdienu... bet kur?
0 0
15/01/2015 20:29
Laižam pie Tevis ciemos!
0 0
15/01/2015 20:30
nu ja! kautkur kur var izšaut.un paņem to stroķi līdzi.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 20:30
Sole esmu par sanākšanu MAIJĀ...  
Ja gribi ātrāk, tad sanāciet pie manis...  
0 0
15/01/2015 20:34
nu kā tad ankse! tavā ciemā vienīgajā krogā ka beigās nesanāk norauties no taviem kādiem pielūdzejiem kovbojiem.. izšvarņīs mani kā runci no pienotavas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 20:36
Ixxi, maijā varam sanākt atkal, bet tagad it kā būtu smuks iemesls-10000 komentāru manā diskusijā!
Pie sevis mājās es varu uzņemt max.10 cilvēkus, ja vairāk, tad jādomā citu vietu!
0 0
15/01/2015 20:36
bjaurit, te ir vairāki krogi..brauksim uz to kur es esmu reti
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 20:38
Nu jā, tas man nespīd... Soli, kas par māju, ja max 10 cilv... Atceries mēs jau 10 cilvji bijām kad Liepājā orkānu skatījāmies pie Lindas mazajā dzīvoklītī...  
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 20:39
2.periods 1:1 rīdzinieki bija vadībā, tikko izlīdzināja 
0 0
15/01/2015 20:41
Tie, kas mājā nesalien, rāpjas uz jumta
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 20:42
nu, ja godīgi, es nemaz negribu baigo baru savā mājā..., laikam vecums -nepatīk vairs ciemiņus uzņemt!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas