Sole esmu par sanākšanu MAIJĀ... Ja gribi ātrāk, tad sanāciet pie manis...
00
15/01/2015 20:34
nu kā tad ankse! tavā ciemā vienīgajā krogā ka beigās nesanāk norauties no taviem kādiem pielūdzejiem kovbojiem.. izšvarņīs mani kā runci no pienotavas..
Ixxi, maijā varam sanākt atkal, bet tagad it kā būtu smuks iemesls-10000 komentāru manā diskusijā! Pie sevis mājās es varu uzņemt max.10 cilvēkus, ja vairāk, tad jādomā citu vietu!
00
15/01/2015 20:36
bjaurit, te ir vairāki krogi..brauksim uz to kur es esmu reti
Nu jā, tas man nespīd... Soli, kas par māju, ja max 10 cilv... Atceries mēs jau 10 cilvji bijām kad Liepājā orkānu skatījāmies pie Lindas mazajā dzīvoklītī...