Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671401 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
15/01/2015 21:52
šodien braši spēlē.
0 0
15/01/2015 21:53
eprieli, tad TU man to bundžu šprotēm pa īstam ar vari pasniegt??
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

15/01/2015 21:56
Bļauri protams!Tu nopērc bundžu un atdod man lai es varu to pasniegt tev :-P
0 0
15/01/2015 21:57
diemžēl tomēr zaudējums.
0 0
15/01/2015 21:59
nu tā bundža jau nebūtu galvenais... un dāvanā plika mīlestība??
0 0
15/01/2015 22:01
nu ja, ja jau te nekas nenotiek, jāiet būs vien off
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

15/01/2015 22:03
Bļauri... plikā mīla vecajā kartošku maisā.:-D
0 0
15/01/2015 22:12
nuja uz maisiem. ar iespējams labāko kartupeļu tirgotāju:))
0 0
15/01/2015 22:37
a, ko jūs te organizājat, kamēr es guļu?... vels, pa ilgi aizmigu, ko tagad naktī darīs... )
0 0
15/01/2015 22:45
Meklē maisu...
0 0
15/01/2015 22:45
vērts padomāt par nedarbiem tortes pozā
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 05:11
Labrīt!!!
Nu jau gan... nedarbi tortes pozā uz kartupeļu maisu???? domādams neizdomāsi...
Veiksmīgu piekto dienu, un gaišas idejas!!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 05:11
Labrīt!!!
Nu jau gan... nedarbi tortes pozā uz kartupeļu maisu???? domādams neizdomāsi...
Veiksmīgu piekto dienu, un gaišas idejas!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

16/01/2015 07:19
urrā.;)) pietdiena ir atkal klāt.;))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 08:02
Jā, jā... Beidzot piektdiena... Bija smaga nedēļa pēc atvaļinājuma...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 08:26
Draņķīgs laiks..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 08:49
Sola jau ka stabilizēšoties uz mīnusiem.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 09:15
Diena piektā ir klāt, bučas piektdienim, kapeja pārējiem.
0 0
16/01/2015 09:15
Labrīt. un pievienojos lielajam vēēēēēēēē (par laiku).
Sēdēšu ka pie rakstudarbiem un lielkafijas labāk.

a par to maisu ... pagrabā aiz miltu maisa divas peles trešo taisa ... cilvēks tomēr advancētāka būtne - arī karupeļu maiss der
0 0
16/01/2015 10:01
bric laikam jāsāk adit
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas