Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 9700
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671403 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
483
484
485
486
487
488
489
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
16/01/2015 13:08
Elzbet, iemetīšu tev ar gumpīti
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
16/01/2015 13:09
NU tie "gumijas zābaki"tā pa brutālo skan..Uzreiz asociējas ar sūdos nobristiem gumijniekiem..A gumpīši tā mīļi, koķetīgi..
0
0
16/01/2015 13:13
frīn, nu ienāc tautā un šitas uzreiz priekā ... (purpina tālāk)
0
0
16/01/2015 13:13
priekšā
0
0
16/01/2015 13:14
dolč... gumijnieki un viss...
0
0
16/01/2015 13:15
izskaņa pīši neko cacīki neskan)... ta jau nieki-labāk)))
0
0
16/01/2015 13:30
iestājas lizbetes frontē jautājumā par gumijniekiem..
0
0
16/01/2015 13:37
tak sauciet par gumijas izstrādājumiem un miers
0
0
16/01/2015 13:45
un vispār -
gumij-nieks
ir tāds pavisam niecīgs gumijas izstrādājums ...
0
0
16/01/2015 13:46
vāver, zinam, zinam... uz ko tu tēmē)
0
0
16/01/2015 13:47
Kā vienmēr - citi jau labāk par mani pašu to zina
0
0
16/01/2015 13:48
Endzelīnes jūs mūsu... gumpeļi, gumpīši, gumpelīši, gumpji, gummīši
/kacina Elizabeti un Anksu/
0
0
16/01/2015 13:53
aiziet iemet balderjāņus vienu glafuņu)))
0
0
16/01/2015 13:53
Tūlīt panesīsies ’svētais karš’ par pareizo gumijas izstrādājumu nosaukumu
0
0
16/01/2015 13:55
nu ja galvenais, lai aizsargā no nevajadzīga slapjuma
0
0
16/01/2015 13:56
njā ... saproti kā gribi ...
0
0
16/01/2015 13:58
kas tur ko nesaprast..
galvenā funkcija aizsardzība
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
16/01/2015 14:01
Tad tā ar jāsaka, zābaki aizsardzībai.
0
0
16/01/2015 14:06
aizsardzībai ... gumijas izstrādājumu armijas variants
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
16/01/2015 14:12
Incanti, kāds ir gumijas izstrādājums spešl priekš armijas??Zinu, ka ir zābaki, bet tie nav gumijas... Par citiem izstrādājumiem man nav info...
0
0
1
...
483
484
485
486
487
488
489
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu