Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671403 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 13:08
Elzbet, iemetīšu tev ar gumpīti
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 13:09
NU tie "gumijas zābaki"tā pa brutālo skan..Uzreiz asociējas ar sūdos nobristiem gumijniekiem..A gumpīši tā mīļi, koķetīgi..
0 0
16/01/2015 13:13
frīn, nu ienāc tautā un šitas uzreiz priekā ... (purpina tālāk)
0 0
16/01/2015 13:13
priekšā
0 0
16/01/2015 13:14
dolč... gumijnieki un viss...
0 0
16/01/2015 13:15
izskaņa pīši neko cacīki neskan)... ta jau nieki-labāk)))
0 0
16/01/2015 13:30
iestājas lizbetes frontē jautājumā par gumijniekiem..
0 0
16/01/2015 13:37
tak sauciet par gumijas izstrādājumiem un miers
0 0
16/01/2015 13:45
un vispār - gumij-nieks ir tāds pavisam niecīgs gumijas izstrādājums ...
0 0
16/01/2015 13:46
vāver, zinam, zinam... uz ko tu tēmē)
0 0
16/01/2015 13:47
Kā vienmēr - citi jau labāk par mani pašu to zina
0 0
16/01/2015 13:48
Endzelīnes jūs mūsu... gumpeļi, gumpīši, gumpelīši, gumpji, gummīši  /kacina Elizabeti un Anksu/ 
0 0
16/01/2015 13:53
aiziet iemet balderjāņus vienu glafuņu)))
0 0
16/01/2015 13:53
Tūlīt panesīsies ’svētais karš’ par pareizo gumijas izstrādājumu nosaukumu
0 0
16/01/2015 13:55
nu ja galvenais, lai aizsargā no nevajadzīga slapjuma
0 0
16/01/2015 13:56
njā ... saproti kā gribi ...
0 0
16/01/2015 13:58
kas tur ko nesaprast.. galvenā funkcija aizsardzība
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

16/01/2015 14:01
Tad tā ar jāsaka, zābaki aizsardzībai.
0 0
16/01/2015 14:06
aizsardzībai ... gumijas izstrādājumu armijas variants
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 14:12
Incanti, kāds ir gumijas izstrādājums spešl priekš armijas??Zinu, ka ir zābaki, bet tie nav gumijas... Par citiem izstrādājumiem man nav info...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas