Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671422 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
16/01/2015 16:24
Da lab ... tai Liepājā vēl kko nopelnīt jāpamanās, šeit tas tomēr ir vieglāk izdarāms
... iešu uz bodi zaķa masku nolūkot ...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

16/01/2015 16:27
Jelgavā eiriks
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

16/01/2015 16:40
Ventspilii, 0, 60 autobuss, bet mikriits 0, 75.

/meegjina Soli paarvilinat :D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 17:33
taisu siļķi kažokā... baigi sen nav ēsta!!

Silvančik, es negribu pie Lembergonkuļa... savulaik jau pa Ventspili padzīvojos, tagad jāpamēģina kā Liepājā vējojas!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

16/01/2015 17:35
Sol, bet man taksh bija jaapameegjina ;)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 17:40
Labvakar!!!
Sole negrib pie Lembergonkuļa... viņa grib pie Sekonkuļa, ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 17:45
Jā, Ixxi, Sesks bišku smukāks!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 17:55
Sole, nu tik smalki neņemos spriest... gaumes lieta
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

16/01/2015 19:18
Hmm es blondā nevaru atrast kur bija tēma par grāmatām? Nevar būt, ka to nosapņoju... būtu gana pateicīga, ja kāds pačukstētu priekšā... solos padalīties ar riekstiem:-P
0 0
16/01/2015 19:20
te tagad jautrāki teksti nekā grāmatā)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 19:32
vaiii, jāiet meklēt buldurjāņi, pupiem pievienojušās ciskas... čur-čur... un, ja nu ieliek arī to, kas pa vidu??!!... āāāāā!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

16/01/2015 19:33
Nav vairs! Ko ta sakautrējās, vai?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 19:35
kā nav? ir... melnās zeķes un rozā gardīne
0 0
16/01/2015 19:36
Es ar neredzu...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/01/2015 19:39
pirmā lpp ir tā pati vecā bilde ar sarkano apakškleitu un mellajām zeķēm
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

16/01/2015 19:42
Es neredzu. Interesanti, kā tas var būt, ka daži redz, daži nē? Kaut gan labāk jau tādas šausmas neredzēt
0 0
16/01/2015 19:43
viena vai divas kājas... es atkal nevaru saskatīt)))
0 0
16/01/2015 19:43
viena vai divas kājas... es atkal nevaru saskatīt)))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

16/01/2015 19:55
Vajag šļuku, lai saprastu...
0 0
16/01/2015 19:55
Sole, nu kam Tev tas Seskonkulis, labāk jau tēmē pie kāda Seksonkuļa
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas