Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671407 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
16/01/2015 21:12
Netērējiet še velti laiku,
labāk noskataties pa TV7 filmu
 par Džimu Morisonu, silti iesaku!
 Nupat sākās.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/01/2015 21:13
Murminator..tas tikai parāda-cik tu esi merkantīls, ..cits neviens pat iepīkstējies nav par kaut kādu balvu! , bet, ja tu tik ļoti gribi, es tieši priekš tevis varu ko sagudrot!

Pliku pļešku, bez zobiem, sīka auguma, spalvainiem un līkiem pirkstiem un - vēl merkantīls. Man neko nevajag, es tikai gribu redzēt beidzot šeit kādu dzīvības pazīmi kaut vai sacensības veidā par 10000. komentāru leģendārā diskusijā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:13
vēl reklāma
0 0
16/01/2015 21:15
... jau reklāma!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 21:15
Es gan KAuliņu skatos..
0 0
16/01/2015 21:15
man detektivs..arlabunakti
0 0
16/01/2015 21:16
Sol, a Sol ... nu uzdāvini tak viņam dāvaniņu ... nu Tu jau zini, kuru
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:16
 VP..nezinu gan..paskaidrosi?!
0 0
16/01/2015 21:17
kas tas par Kauliņu?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/01/2015 21:18
eli, labs seriāls, es ar šad tad paskatos
0 0
16/01/2015 21:18
Nu to ... no Salaveča izpārdošanas akcijas ... atceries?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:18
Nozieguma skelets?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:19
VP, man nav zelta medaļas, es nevaru bezmaksas dāvaniņas dāļāt!!
0 0
16/01/2015 21:20
Plakus diskusijā minēja, ka Tukumā policijas izolātorā pašnāvību izdarījis vīrietis.
Gadījumā tas nav saistīts ar šo unikumu? :

http://skaties.lv/latvija/ kriminalzin...udas-summu/


--------
citāts no komentāra:
Tukuma policija dara ko grib . Mes rakstisim aukstakajos organos lai Tukuma policiju parbauda ta ka strada Tukuma policija . Ka vini nem naudu no cilvekiem . Vini visulaiku sedina ieksha cilvekus kuri nau vainigi ka tik kadu iesedinat . Tukuma policija izturas pret cilvekiem ka pret suniem . Tukuma policiju visus ir japarbauda .
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

16/01/2015 21:23
Elzbet, jā tas ir Nozieguma skelets..Pa TV6 iet... Mums patīk..
0 0
16/01/2015 21:24
..tā, nerāda man nekādus KAULIŅUS...
0 0
16/01/2015 21:26
nu ja, nav man tv6... man baigi maz programmas, kādas 16..un puse nav skatāmas
0 0
16/01/2015 21:27
Sol, tāpēc jau Tava dāvana būs vēl jo vērtīgāka ...

Klau ... a kāpēc nav tādas opcijas kā dāvanu aizdāvināšana tālāk?
0 0
16/01/2015 21:36
vāver, tas nebūtu korekti)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/01/2015 21:43
nu ko, vēl 200 komentāri!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas