mani gan vairāk interesēja, kāda formāta šis šovs būs... Jo bik atceros Dāvidšovu, tas gan bija tāds uzbrūkošais... Mana māsiņa ar vienā raidijumā tur piedalijās..Un kā viņa teica, bija dalībnieki, kas mutīgumā pārspēja Dāvidu, bet raidijums tika rediģēts un apgriezts tā, ka tas krutais vienalga iznāca Dāvids..
0
0