Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671413 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
17/01/2015 00:19
nevajag banānus rīt...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 00:25
Jā. Vajag kārtīgi sagremot.
0 0
17/01/2015 07:02
Ieskatījos sadaļā"Mīļākā muzika".
Paldies vilkam par "pļaviņu baznīcas apzagto kasi", un ne tikai.)
Man tā dziesma sirdī sēž

https://www.youtube.com

0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 09:06
Labrīt!
Kūp aromātiska kafija un modies ir sestdienas rīts!!!
Vai neviens nepiebiedrosies pie kafijas?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 09:06
Labrīt!
Kūp aromātiska kafija un modies ir sestdienas rīts!!!
Vai neviens nepiebiedrosies pie kafijas?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

17/01/2015 09:19
šodien vienmērīgi slinki pavadīšu dienu..:)
0 0
17/01/2015 09:20
es tā ka varētu uz otru krūzi..  
šodien lieli plāni, dosimies divāna meklējumos..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

17/01/2015 09:21
kafija jau izdzerta... bet es uz ixxi no malas paskatīšos, kā viņa dzer kafiju.;)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

17/01/2015 09:22
jauns dīvāns - liela lieta.:)) es tik aizkāpšu uz pilsētu pēc kaut kā garšīga:))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 09:24
labrīt.pirmā kafija ar liepkalnu maizes jogurtu ir mana rīta deva
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 09:25
... hmmm un kas būtu tas garšīgais???
Anksa, kas vainas bija dīvānam???
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 09:26
Jogurts... jāpadomā... tad tikai zviedru melleņu...
0 0
17/01/2015 09:35
ixxi..vaina tāda, ka nav vispār.. bērns savāca savu pūra gultu..ZS tur bija liela skaista egle..
tagad laiks divānam
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 09:59
labrīt, tauta!
piebiedrojos pie kafijas dzeršanas-ārā laiks neiepriecina, kaut kāda migla un līst ... bet cerams uz vakara pusi uzlabosies, jo es beidzot esmu nobriedusi doties dzīvē!!! tusiņš ar mīļiem, sen neredzētiem tautiešiem ..pirtiņa, dejas, kas var būt labāks pat šo!!
0 0
17/01/2015 10:05
te nelist un nesnieg..
sole, labāk ir tikšanas ar vienu tautieti  ari bez dejām
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

17/01/2015 10:10
Solīt, lai Tev jauks baļļuks, emocijas un utt... Anksai lai veiksmīgs meklējums un izvēle(dīvana) un pārējiem tautas jautrīšiem lai fantastiski liderīga brīvdiena!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 10:10
Anks, kā nu kuram, kā nu kuram!! man gribas dejot..ļoooooti, ļooooti...
0 0
17/01/2015 10:11
sole
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 10:11
Draudziņ, paldies!
0 0
17/01/2015 10:13
Vislabākais ir dažādība, labrīt!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas