labrīt, tauta!
piebiedrojos pie kafijas dzeršanas-ārā laiks neiepriecina, kaut kāda migla un līst

... bet cerams uz vakara pusi uzlabosies, jo es beidzot esmu nobriedusi doties dzīvē!!!

tusiņš ar mīļiem, sen neredzētiem tautiešiem ..pirtiņa, dejas, kas var būt labāks pat šo!!