Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671415 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/01/2015 13:53
Visas 3 nokodīšu...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 13:54
Sole, krustdūrienā vai kājas krustā???
Beata, zadiste...
0 0
17/01/2015 13:54
sol, kā tu raksti, ja tev rokas sānos?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 13:55
Eliza, viņa baksta ar degunu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:55
Bete, man zīmulis mutē... bēē ..ui..izkrita
0 0
17/01/2015 13:55
beat, es tak netaisos ar tevi sūkties, ka tu man mēli nokodīsi... bet vispār jau tu man patīc)))
0 0
17/01/2015 13:55
Beat, tātad būsi kodēja.  

Zeme atveries ... kopš kuriem laikiem foršas meitenes visu nakti krustdūrienā šuj?  
Jebšu tas kāds jauns slepenais apzīmējums?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/01/2015 13:57
Vp, a ko foršām meitenēm pa nakti jādara?..var jau arī knipelēt, ja kas!!
0 0
17/01/2015 13:57
kāds nu tur sens..krusts paliek krusts un āmen
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 13:58
... šuj, šuj un aizšuj... būs jauna nevainība...  
0 0
17/01/2015 13:58
Nu lab lab ... sauc TO kā gribi, ka tik saprast var

Ixxi, šito pakalpojumu jau stipri pasen kā piedāvā plastiskās ķirurģijas klīnikās
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

17/01/2015 13:59
Eliza, dievkalpojums beidzās pirms stundas...  
0 0
17/01/2015 14:00
Ixxi, pēc Maskavas laika tikko sākas
0 0
17/01/2015 14:08
Klau, meitenes ... slinkums lasīt ... ar ko vakardienas tautas el vē pupiela beidzās?
0 0
17/01/2015 14:09
unkā tu gribētu?
0 0
17/01/2015 14:10
Kas tur ko gribēt - apčamdīt tāpat nedabūsi
vienkārši interesanti
0 0
17/01/2015 14:13
nu, LZ diskusija rika slēgta, kā Beata tur kaut ko ierakstīja))))))))))))
0 0
17/01/2015 14:19
Uzmetu aci. Un jāatzīst, ka absolūti piekrītu tam Beatas viedoklim ...

Bet vispār bija jautri

Radās pat doma, ka šitā tak arī kāds mega ’cepiens’ par vāverēm var sanākt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:24
v-plēsi, ieliec vāverfoto, tad redzēs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/01/2015 14:25
un ja par iepriekštēmu-agros rītos citu skatu kā vien drūmu un kašķīgu no manis izspiest nevar.punkc un āmen.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas