Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671397 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

15/01/2015 17:51
Elizabet iedo vien pīrāg... Noņems to prov, ja smeķēs tad varēs cept vēl.:-P
Man gan garšo ar šķovētiem kāpostiem:-P
0 0
15/01/2015 17:53
nu man uz to pusi bija...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 18:05
Eliza, es ar gribu provi noņemt, vai padalīsies?
0 0
15/01/2015 18:09
aber, lūdzu, man vēl daudz..ik..ik..ik..)
0 0
15/01/2015 18:14
Tev ar torti pa muguru uzšaut nevajag?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

15/01/2015 18:16
es sēžu un domāju - nez kas man to klavieri tā vienmēr piegružo?;)D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 18:16
VP..torti projehaļi..mēs te tagad ar plācenīšiem niekojamies!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 18:18
klau, bet rīt jau piektdiena, vai ne?..un pēc tam būs sestdiena... juhūū.. niu-niu-niu-ballīte briest!!
0 0
15/01/2015 18:20
Rīt pirtiņa..niu-niu-niu
0 0
15/01/2015 18:20
ies, ka pagulēt... pārēdos..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 18:27
Pag, kas bija lielaiscietais tautas folklorā?
0 0
15/01/2015 18:29
Sol, a skaitītājs ta griežas uz priekšu ... vēl pāris dienas un ...
... tad kā ar to torti rīkosimies?
0 0
15/01/2015 18:29
Lielaiscietais naff tautas, bet gan oderjaffkundzes folklora. Tāpat kā luxsex  

/varu pačukstēt priekšā, ka lielamcietam ik pa brīdim jāmaina baterijas/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 18:33
AA... lab ka tas nav gurķis..A to izlasiju un až nelabi palika...
0 0
15/01/2015 18:35
Gurķis ir lielaiszaļaispumpainais  
Un jamam baterijas nevajag.
Tik nesāc taujāt, kas ir luxsex - nudien nebūs pieklājīgs tas skaidrojums
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

15/01/2015 18:35
VP - a kā tad tu to TIK labi visu zini un pārzini????
0 0
15/01/2015 18:36
A man atmiņa laba
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

15/01/2015 18:37
par savu atmiņu es gan arī nesūdzos, bet... savu atmiņu lieki nepiegružoju ar man nevajadzīgām lietām...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 18:39
Un kas ir Luxseks???(tā nevainīgi ar lielām ačēm)
0 0
15/01/2015 18:40
Dolc, nu baaaigi nepieklājīgi būs ... labāk pafunktierējam par to ’tortes labas uzvedības kodeksu’ ...

Ķirsīt, es arī necenšos piegružot, bet dažreiz jau visādas muļķības labāk iesēžas, nekā prātīgas lietas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas