Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671394 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
15/01/2015 15:17
Točno - Erots iet pensijā!
0 0
15/01/2015 15:20
es jau neteikšu, kur to virtuli uzmauks..un tas nav deguns
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:20
Tā noteikti ir mēle.
0 0
15/01/2015 15:21
noteikti NĒ
0 0
15/01/2015 15:21
Ēdat vai kā?
0 0
15/01/2015 15:22
arī...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:23
Vai kā ar ēšanu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:23
Izklausās, ka Ebetai būs erotiskie virtulismi.
0 0
15/01/2015 15:24
virtuļismi
0 0
15/01/2015 15:24
Briestam uz ’vai kā’. Dažām sanāks arī ēšana.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 15:26
Bete, tu domā tas virtulis pasēs virsū??..
/piemet uz aci/..nea... man domāt, ka nepasēs!!
0 0
15/01/2015 15:27
TO jau tik dabā var piemērīt ... acumērs te nelīdzēs
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:27
Sole, domā, ka caurums būs par mazu?
0 0
15/01/2015 15:27
Ahā, ja tortes neēdu, tad man "vai kā".
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 15:28
Ub, tev ņepoloženo, tev jaunas durvis!
0 0
15/01/2015 15:29
bet ’tortes labas uzvedības kodekss’ Tev būs jāievēro poļubomu. Pat bez tortes mutē
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:30
Es arī neēdu, tāpēc būšu bargā mutē-stūmējas kundze.
0 0
15/01/2015 15:31
/klusiņām ēd kūku un vēro visu šito ārprātu... nez, tas virtulis derēja vai nē? / 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 15:31
nu cik tad var bāzt tai mutē, vai ta padzerties neko nedos??? trebuju prodalžeņije banketa!!!
0 0
15/01/2015 15:31
Lia, i Tu ko atraujies no koļļekķiva?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas