Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 9480
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671392 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
472
473
474
475
476
477
478
...
1327
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 13:26
Jā, otrais sludeklis no augšas ir riktīgi tiešs.
0
0
15/01/2015 13:31
vai, kur ta mūsu oderiņš, tas tak viņai kā kulaks uz acs... lielais cietais laikam ielicis))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
15/01/2015 13:47
gan jau vakarā ieklibos!..
vai mums viņas trūkst?
0
0
15/01/2015 13:49
Tak ne jau, tikai labi izsmējos ieraudzījis to "
Kura labi panems ...
" ...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 13:57
Jā, tur varētu sanākt labs paraugdemonstrējums.
0
0
15/01/2015 13:58
kurt anksis..torti pārēdies, tusnī un no gultas laukā netiek?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
15/01/2015 14:05
gan jau, ka strādā, šodien atskaites jānodod par 4.ceturksni!
0
0
15/01/2015 14:10
Es arī gribu gultā tusnīt ... ar torti ... un kādu jauku meiteni ... kaut gan bez tortes noteikti varētu iztikt
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 14:14
VP, turti es varu piedāvāt, bet meiteni gan sameklē paC!
0
0
15/01/2015 14:16
Tak nāc ciemā ar visu torti - būs pilns komplekC
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 14:24
Nekā nebij, brauc man pakaļ, vai arī meklē citu tortnesi.
0
0
15/01/2015 14:26
Nu kas tad Tu par tortnesi, ja jābrauc pakaļ?
šādā situācijā drīzāk es kļūstu par
tortvedi
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 14:27
VP, tortei noteikti nebūs pret to nekas iebilstams.
0
0
15/01/2015 14:29
Jo tortei vispār balsstiesību nulle
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
15/01/2015 14:30
Jā, tortei jāklusē un jābūt garšīgai.
0
0
15/01/2015 14:31
Hmmm ... dažos gadījumos to pašu varētu attiecināt arī uz meitenēm ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
15/01/2015 14:32
Hi, hi..ar gribu torti, bet neuzdrošinos pievienoties..Būs grupņiks, bet man dalīties nepatīk...
0
0
15/01/2015 14:39
Viena pati gribi visu torti apēst? ĀpāC!
A Tu ievēro jau minēto ’tortes kodeksu’ - aizžmiedz acis, klusē un esi garšīga ... par to dabūsi tortes gabalu
0
0
15/01/2015 14:44
kāds teica-torte?
0
0
15/01/2015 14:44
Tu arī piedalies?
0
0
1
...
472
473
474
475
476
477
478
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu