Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671392 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 13:26
Jā, otrais sludeklis no augšas ir riktīgi tiešs.
0 0
15/01/2015 13:31
vai, kur ta mūsu oderiņš, tas tak viņai kā kulaks uz acs... lielais cietais laikam ielicis))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 13:47
gan jau vakarā ieklibos!.. vai mums viņas trūkst?
0 0
15/01/2015 13:49
Tak ne jau, tikai labi izsmējos ieraudzījis to "Kura labi panems ... " ...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 13:57
Jā, tur varētu sanākt labs paraugdemonstrējums.
0 0
15/01/2015 13:58
kurt anksis..torti pārēdies, tusnī un no gultas laukā netiek?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 14:05
gan jau, ka strādā, šodien atskaites jānodod par 4.ceturksni!
0 0
15/01/2015 14:10
Es arī gribu gultā tusnīt ... ar torti ... un kādu jauku meiteni ... kaut gan bez tortes noteikti varētu iztikt
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:14
VP, turti es varu piedāvāt, bet meiteni gan sameklē paC!
0 0
15/01/2015 14:16
Tak nāc ciemā ar visu torti - būs pilns komplekC 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:24
Nekā nebij, brauc man pakaļ, vai arī meklē citu tortnesi.
0 0
15/01/2015 14:26
Nu kas tad Tu par tortnesi, ja jābrauc pakaļ?
šādā situācijā drīzāk es kļūstu par tortvedi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:27
VP, tortei noteikti nebūs pret to nekas iebilstams.
0 0
15/01/2015 14:29
Jo tortei vispār balsstiesību nulle
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:30
Jā, tortei jāklusē un jābūt garšīgai.
0 0
15/01/2015 14:31
Hmmm ... dažos gadījumos to pašu varētu attiecināt arī uz meitenēm ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 14:32
Hi, hi..ar gribu torti, bet neuzdrošinos pievienoties..Būs grupņiks, bet man dalīties nepatīk...
0 0
15/01/2015 14:39
Viena pati gribi visu torti apēst? ĀpāC!

A Tu ievēro jau minēto ’tortes kodeksu’ - aizžmiedz acis, klusē un esi garšīga ... par to dabūsi tortes gabalu
0 0
15/01/2015 14:44
kāds teica-torte?
0 0
15/01/2015 14:44
Tu arī piedalies?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas