Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671390 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
15/01/2015 01:26
moš, soli arī piesaistīt... ar lodlampu?
0 0
15/01/2015 01:29
Solei bija lodāmurs. Frīnai plinte (ar rupjo jūras sāli). Eprielim arbalets.
A es ... a es ... a es sameklēšu kādu knaģīti, nu no tās sērijas, ko jau aprakstīju ...
0 0
15/01/2015 01:31
..nu, tu gan... plinti saprotu, lodāmuru un arbaletu ar... bet nu knaģis, tas jau par traku... man gandrīz asinsspiediens uzleca šito lasot...
0 0
15/01/2015 01:32
beat ar... tomēr jau tik cilvēciņs
0 0
15/01/2015 01:36
Turpmāk zinās, kā pa naktīm apkārt vazāties pa visādiem ledusskapjiem!
0 0
15/01/2015 01:41
iedomājos svilpja ģīmi, kad šis ieraudzīs tukšos plauktus)))
0 0
15/01/2015 02:04
Sāks nežēlīgi svilpot ...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 05:49
Lāāābrīīīīt, kliedzu pilnā balsīīīī! Neciešamie, vakarā neļāva gulēt, takšķēja ... ak jē cik ilgi, nu tad nav arī tagad ko gulēt!!!
Nočamī Frīnai plinti un izšauj uz Vāver-p. aizmirsto knaģīti...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/01/2015 08:47
labrīt, neizsekoju, par ko esat "diskusējuši"visu šo laiku, bet gan jau ka bija pa foršo.es, tā sakot, atzīmējos -esmu atkal te
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 09:00
Neko sev, Ixxis šauj ar 12 kalibra knaģīti. Tas jau riktīgs knaģis.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

15/01/2015 09:02
LAbrīt, ziņoju, ka iru darbā... Takal ir slidens..Ļaudis, esiet uzmanīgi, ka nenoliek uz muti..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

15/01/2015 09:07
Nu tad beidzot kāds pamodies, guļavas...
Uz muti vai pakausi... Skāde viena... Tumši zili logi...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 09:13
Un pēcāk skats paliek tāds varavīkšņains.
0 0
15/01/2015 09:28
Nu i gan... šaudās, krīt gar zemi un dauza galvas jau rīta agrumā   Es gan klusu un miermīlīgi tukšoju savu ikrīta kafijas spainīti 
0 0
15/01/2015 09:39
brīc kafija padzerta un kaut kādi darbi jau sadariti... tagad varētu nedarbus
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 10:04
Es arī esmu gatava velnu ap mietu dzīt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 10:19
Labrīt, Rīga, vai Tu mani redziiiiiii
tu māte, es tavs pazudušais dēls..
..Labrīt, labrīt, man ar kafijas spannītis  pazuda kā akā... sveiciens Fēliksiem un Felicitām!!
https://www.youtube.com

0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

15/01/2015 10:22
A man labāk patīk Liberta.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 10:31
Ojs, man ar atnāca tāda pat pisuļka kā Sabim. Esam vienā līgā abas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 10:40
sadistu sapnis!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas