Kamēr es naktī ar velosipēdu minos, te jau tik daudz kas ir noticis... Ne velti Daba ir sieviešu dzimtē. Tā īsti nemaz ar nezin ko grib - ziemu vai pavasari. Trakas lietas!
Nu sludinājumus neskatos gan, nepatīk... Pret plēsējiem izturos rezervēti... Pie šāvējiem gan labprāt pievienotos, tik man nav šaujamā... Nu vienīgi kāda kaķene...