Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671388 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 22:25
Bļauri domā vajag?Tu tak gribi pie visām vienā vakarā!
0 0
14/01/2015 22:39
tev ar viss jāmāca... pabaro, izmīlē un gan jau ka tālak netiks, nav jau vairs 18 ;)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 22:45
Pabarot ar roltoniem? :-D
0 0
14/01/2015 22:50
ar sausiem ...
0 0
14/01/2015 22:56
nu vismaz garants, ka vēdera izeja normalizēsies...
0 0
14/01/2015 22:58
var arī nebarot, tas nebūtu galvenais..
0 0
14/01/2015 22:59
šnabi, speķi un veceni!
0 0
14/01/2015 23:03
kanibāls, jejbogu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

14/01/2015 23:06
V-plēsi, tas kanibāls... tas dēļ tā speķa?
0 0
14/01/2015 23:07
vāver, domā veceni ar noņammās?
0 0
14/01/2015 23:10
uz to pusi jau izklausās ...
0 0
14/01/2015 23:12
... tak ar speķi pietiktos...
0 0
14/01/2015 23:24
..nu vai voblu, alu un vaniļas seksu:)
0 0
14/01/2015 23:28
..nebrīnos, ka tev p’’lutka...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

14/01/2015 23:29
par seksu šajā stundā nav jēgas sapņot, ja alu, speķi un voblu vēl var paņemt no leduskapja
0 0
14/01/2015 23:37
... pasapņot jau var)))
0 0
14/01/2015 23:46
Svilpi, naff jau nemaz viss tik bezcerīgi ...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

14/01/2015 23:49
principā jau ne, bet šajā stundā ... tikai ledusskapis
0 0
14/01/2015 23:52
Tuuuu saki? Nu nu ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/01/2015 00:09
Svilpi, nav problēmu... vajag tik lielāku ledusskapi:) Čau!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas