Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9340

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671385 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
14/01/2015 20:33
nu bez lodāmura davai solaris??:)
0 0
14/01/2015 20:34
nu un minets! nu tas jau tāpat kā tēju iedzert...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 20:34
Labi, lodāmuru izslēdzu, bet kā ar ešafotu un fistingu?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 20:34
Tūliņ būs Bļauris slīpi.:-D
0 0
14/01/2015 20:36
:))) tik nevajag aizmirst ka priekšā ņemamās ir vecenes un tie devēji ir mužiki!:)) es klasiķis
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 20:36
Epriel, tu galvenais tāS durvis sargā..tūlīt bļauris savu niku attaisnos..
0 0
14/01/2015 20:40
aineneee aininaininaii... tā nu es te sēžu ar pliku ķekaru pie kompjuter... na kādu ciemos gaidīt vai??:)
0 0
14/01/2015 20:41
Fistings uz ešafota ... skarbi ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 20:41
Piestumj priekšā bufeti.:-D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

14/01/2015 20:42
Bļauri, nesaki gan. Var jau paņemt priekšā arī mužiku. Uzliek dupsi uz sniega lāpstas... viena vecene ar kāju kustina lāpstu(min pedāli), Bet otra padara pārējo. Un tā tik ilgi, kamēr mužiks zaudē samaņu...
Tas tā... no veco laiku cietuma apsargu stāstiem.
0 0
14/01/2015 20:44
..ko tik tā beata nezin... vai manu vai)
0 0
14/01/2015 20:45
Būs jāsāk no viņas uzmanīties
0 0
14/01/2015 20:46
beat TU ko, ar zekiem kniebies??
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 20:46
Varētu patrenēties ar arbaletu pa ogām.
0 0
14/01/2015 20:47
... es neiebraucu pa to lāpstu... pastāsti vairāk
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

14/01/2015 20:47
Bet atkal bija zibens un pērkons nodārdēja. Vai pamanījāt?
0 0
14/01/2015 20:48
eprieli negribi pabučoties??
0 0
14/01/2015 20:48
norāvi zobu?
0 0
14/01/2015 20:48
torte bija grib vai negrib..
0 0
14/01/2015 20:51
anks es personīgi gribu visu laiku!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas