Sabi, tomēr atļaušos Tevi mazliet pakoriģēt ...
vāverdjors ir konkrēti veidots no vārdiņa
’plēst’ vardarbīgās formas
Bet es jau neiru vardarbīgs, vēl jo vairāk pret mīļām vāverītēm
tobiš - var brutāli
sa-plēst, bet var arī maigi
pa-plēst ...
(īsteni gramatiski pareizi jau būtu ar īso ’e’, bet sarunvalodā bieži vien tiek izmantota arī garā ’ē’ skaņa)
Un vēl - nu neiet man pie sirds varianti "Tu būsi mans vergs!!! utt"