Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671433 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

14/01/2015 11:29
a  man no pēdējo dienu gudrajām domām visdziļāk iekrita šitā:

Miera stāvoklī viņa augums ir 179 cm, bet erudītā stāvoklī - 182 cm.
Vot
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 11:31
galva piepampst par 3 cm, nav joka lieta!!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

14/01/2015 11:31
Normaļno 3cm paliek matiem kuri pie sasspringtas domāšanas saceļās
0 0
14/01/2015 11:32
 Labs
0 0
14/01/2015 11:51
matiem kuri pie sasspringtas domāšanas saceļās

Pilnīgi bailes sametas, iedomājoties erudītu hipiju
0 0
14/01/2015 11:58
es jums saku... nu, pietaisīs tam sabim to skapi... pietaisīs...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 11:59
Sole, nea, arī vafeļus vari dabūt.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

14/01/2015 12:10
Pusdienas laiks, laikam japagaršo tas vinasiks.
0 0
14/01/2015 12:11
Sonic, principā Tu jau visu esi nokavējis - s utra ņe vipil, djeņ propal
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 12:30
laiks samaitājās no rīta bija tik forša sauļeite, a nu jau atkal kaut kāds draņķis no debesīm birst!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 12:36
A pie manis sauļīte turpinās... Labu apetīti tiem, kas ieturās.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

14/01/2015 13:05
Lia, prapal, prapal, nāksies gaidīt līdz rītam.
0 0
14/01/2015 13:07
..nuuuu, tev gan ir raksturs, tik ilgi gaidit...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 13:10
Toties man gan nav rakstura... Vot i vsjo... Braucu mājās un korķēju vaļā šarloti. 
0 0
14/01/2015 13:18
..no Latvijas atvedi, vai tur ar var nopirkt?
0 0
14/01/2015 13:25
privet .biju šur un tur aizbraukusi..varu ziņot, ka viruss ir laba dieta..
5kg nav.  urjāaaaaaaa  ij puisis ari sacija, ka tā ka vieglāk esot no mašinas izmest  
p.s kūkas šodien needu
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 13:28
Eliza, protams ka no LV. Var dabūt arī šei kaut kādus kremu liķierus, bet šarlote ir labāka. 
Anksa, kas tas ir par virusu?
0 0
14/01/2015 13:30
tas ar ko es jau no ZS slimoju un es ēdu..ka jau pa svētkiem.. apetite man bija
tik dažas dienas nebija
0 0
14/01/2015 15:58
kuros gadalaika periodos šizofrēniķiem ir saasinājumi... kāds zin?
0 0
14/01/2015 16:00
Izskatās, ka patreiz...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas