Toties man gan nav rakstura... Vot i vsjo... Braucu mājās un korķēju vaļā šarloti.
00
14/01/2015 13:18
..no Latvijas atvedi, vai tur ar var nopirkt?
00
14/01/2015 13:25
privet .biju šur un tur aizbraukusi..varu ziņot, ka viruss ir laba dieta.. 5kg nav. urjāaaaaaaa ij puisis ari sacija, ka tā ka vieglāk esot no mašinas izmest p.s kūkas šodien needu