Ei, te kāda sēņu epidēmija??? Man pa dienu nebija laika diskusijas lasīt, un es, pilnīgi neatkarīgi no jums, arī izvilku sēnītes no ledusskapja un ieņammāju vakariņās
00
13/01/2015 21:43
tad man novirze no normas... pankūciņas ar ķiršu zapt)
00
13/01/2015 21:47
kas senites ed a kas pankucinjas ar zaptiti un lieli uztraukumi kas tik sito nevar izlasit pat neregistretie baigi kadam interese ko kurs tantuks sodien ed
00
13/01/2015 21:49
šķiet, ka vienīgā, kas uztraucas, ir rudzupuķe ...
00
13/01/2015 21:52
palasi āpsi ko tu pats rakstiji divas lapas atpakal
00
13/01/2015 22:02
Tu tiešām esi duma, vai tikai izliecies?
Es nevis satraucos, bet paskaidroju meičām kā ir ar to lasīšanu ... varētu jau padomāt, ka kādam par to galva sāp