Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671361 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
13/01/2015 20:58
iešu ka labāk gulēt.rīt vēl darba diena.
0 0
13/01/2015 21:04
ko tik agri???
0 0
13/01/2015 21:29
Ei, te kāda sēņu epidēmija???   Man pa dienu nebija laika diskusijas lasīt, un es, pilnīgi neatkarīgi no jums, arī izvilku sēnītes no ledusskapja un ieņammāju vakariņās
0 0
13/01/2015 21:43
tad man novirze no normas... pankūciņas ar ķiršu zapt)
0 0
13/01/2015 21:47
kas senites ed a kas pankucinjas ar zaptiti un lieli uztraukumi kas tik sito nevar izlasit pat neregistretie
baigi kadam interese ko kurs tantuks sodien ed
0 0
13/01/2015 21:49
šķiet, ka vienīgā, kas uztraucas, ir rudzupuķe ...
0 0
13/01/2015 21:52
palasi āpsi ko tu pats rakstiji divas lapas atpakal
0 0
13/01/2015 22:02
Tu tiešām esi duma, vai tikai izliecies?

Es nevis satraucos, bet paskaidroju meičām kā ir ar to lasīšanu ... varētu jau padomāt, ka kādam par to galva sāp
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

13/01/2015 23:45
Brrr... Auksts.
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

13/01/2015 23:47
(neēd sēnes šodien, tikai lasi) :)
0 0
14/01/2015 00:09
... un slapjš ... slidens ... kaklu nolauzt var mēģināt 

pie sēņu neesamības arī lasi var uzskatīt par sēni
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 05:08
Labbrīt!!!
Skatos un brīnos ... tautiešiem i miegs nav nācis...
Nu labi, bet kafiju tomēr uzvārīšu... varbūt vēl kāds pievienojas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

14/01/2015 06:29
Es, es pievienošoas...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16384

14/01/2015 07:01
dzeru kafiju un pārlasu vakardienas brīnumus...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 08:07
Nu brīnumu vakar sarakstīts daudz.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

14/01/2015 08:24
Nu ne kā jau te vakar tāda nebija...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 09:09
Pastiepju krūzīti, man ar kādu šļuku kapejas, lūdzu!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 09:20
Lūdzu, lūdzu, firmas kapeja...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 09:21
Var kādu siermaizi ar piedāvāt.
0 0
14/01/2015 09:26
labrīt, bez kafijas vispār diena nemaz nesākas!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas