Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671355 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
13/01/2015 18:45
hee..vajag draudzēties ar "sēņu večiem "  
0 0
13/01/2015 18:51
labvakar. tā, saprotu, ka ar slideniem ceļiem te vairs nevienu nepārsteigt, tad nu nav nemaz ko pastāstīt. darba diena veiksmīgi nostrādāta.un nu ir jāvāra ūdens kājas pakarsēt, jo man ir tādi zābaki, kas mitrumu neaiztur, visas kājas slapjas.un nosalušas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

13/01/2015 18:51
anks .. nelielies... :)D
0 0
13/01/2015 18:56
Lai tiktu pie sēnēm, nav vecis jāmeklē.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 18:57
Slapjš fakta konstatējms-ar nav sēņu krājumu... Jāprasa Vāverplēsim, šamam dobumā nav kautkas paslēpts?
0 0
13/01/2015 18:58
ube, es nemekleju pats uzrodas
0 0
13/01/2015 19:02
... hmmmm ... tad būs vien jāiet pa kādas vāverītes dobumiņu paurķēties - moš kko arī atradīšu

aaaa ... kā izskatās tas ’slapjais fakts’?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 19:04
Tāds, ka gribējās, sadomājās, sasiekalojās un konstaeji ka par velti...
0 0
13/01/2015 19:06
... tikko konstatēju faktu, ka oderes jaffkundze ir atradusi man kkādu saistību ar korķēšanu ... bet man laikam smadzenes pārāk gludas, lai šo dziļo domu sāktu saprast ... varbūt varat mani apgaismot?
0 0
13/01/2015 19:07
Vsjo. Sēnes gribuuuu!!!
0 0
13/01/2015 19:10
ja ir vecis tad seņošana vispar nav prata ir citas lietas
0 0
13/01/2015 19:29
nu ja, dažai vajag veci, kas no gultas neizkāpj... nu, tak izbeigt nevar šitos stulbumu, var padomāt, ka nav runa par cilvēkiem ar saviem priekiem, bēdām, ar savu ikdienu, bet par kaut
kādiem pi... gigantiem un sievietēm, kam tik kājstarpe prioritāte, nav ne darbs, ne bērni, ne māja... tik munštuks mutē, kā oderiksai un viņas draudzei...
0 0
13/01/2015 19:33
elizabet
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 19:38
Oderixa un viņas draudze... Dievs, atpestī
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 19:40
A kā tur ir īsti ar to melno MK?Ja tajā iebāž, tad diskusu lasīt var, tik piedalīties nevar?
0 0
13/01/2015 19:42
japp ... gribi kādu iebāzt?
0 0
13/01/2015 19:42
jā... a, tu nogrēkojies, dolč?
0 0
13/01/2015 19:44
Sol, tur jau vesela jauna ticība zeļ un plaukst ... pielūdz lielocieto
0 0
13/01/2015 19:46
vāver)))) baigi precīzi... bet trakums, ka citiem arī ar varu grib mutē iemānīt, lai draudzes rindas vairojas))))
0 0
13/01/2015 19:49
Pareizi - misionāra cienīga nodarbe, jāapgaismo tak tie mežoņi, kas neko no dzīves nesaprot 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas