nu ja, dažai vajag veci, kas no gultas neizkāpj... nu, tak izbeigt nevar šitos stulbumu, var padomāt, ka nav runa par cilvēkiem ar saviem priekiem, bēdām, ar savu ikdienu, bet par kaut
kādiem pi... gigantiem un sievietēm, kam tik kājstarpe prioritāte, nav ne darbs, ne bērni, ne māja... tik munštuks mutē, kā oderiksai un viņas draudzei...
0
0