Friina rudenī ir slinkojusi... /fakta kontatācija..
00
13/01/2015 16:19
nu, tām jau ar nav ne vainas, neēdam jau šis katru dienu...
00
13/01/2015 16:21
ixxsi, nezinu kā frīna, bet es pa mežiem neložņāju, i aiz slinkuma, i visādu citādu iemeslu dēļ... toties meitas vīrenes lasīto un ražoto saēdos tā, ka tagad ar beku mani nobaidīt nevar)))
man arī nav baraviku, kaut rudenī mežā biju ne reizi vien... man kaut kā nelaimējās..pāris atradu, bet uzreiz nolietoju mērcītes veidā!..palikušas tikai marinētas bērzlapītes-podiņi!
Paskat tik, Ebetai zupas grāpis top. Man būs makaroni flotes gaumē (sveiciens tālpeldētājiem ) Un es ar to sēņošanu dižbodē veikšu citu dienu. (Elizbet, dafai sarunājam kādu kopistisku sēņošanu. )