Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671356 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

13/01/2015 16:19
Friina rudenī ir slinkojusi... /fakta kontatācija..
0 0
13/01/2015 16:19
nu, tām jau ar nav ne vainas, neēdam jau šis katru dienu...
0 0
13/01/2015 16:21
ixxsi, nezinu kā frīna, bet es pa mežiem neložņāju, i aiz slinkuma, i visādu citādu iemeslu dēļ... toties meitas vīrenes lasīto un ražoto saēdos tā, ka tagad ar beku mani nobaidīt nevar)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 16:21
Kā man patīk fakta konstatācijas (Konstatēju faktu )
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 16:29
man arī nav baraviku, kaut rudenī mežā biju ne reizi vien... man kaut kā nelaimējās..pāris atradu, bet uzreiz nolietoju mērcītes veidā!..palikušas tikai marinētas bērzlapītes-podiņi!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 16:32
Nu kamēr es slinkoju pa diviem darbiem, bija ne līdz mežam bekas lauzt.   Nāksies vien ēst to, kas bodē dabonams.
0 0
13/01/2015 16:53
laikam, iestāšos frīnas atbalsta grupā pa veikal sēņu līniju, tik citu dien, vispirms zupas katls jāpievār’...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 16:54
a kas vainas šampinjoniņiem?..savu reizi arī tos var ieņammāt! Bete, kas par zupu būs?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 16:55
Paskat tik, Ebetai zupas grāpis top. Man būs makaroni flotes gaumē (sveiciens tālpeldētājiem  )
Un es ar to sēņošanu dižbodē veikšu citu dienu. (Elizbet, dafai sarunājam kādu kopistisku sēņošanu.  )
0 0
13/01/2015 16:58
tagad?????/)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

13/01/2015 17:12
jā, jā.;)) tūlīt un tagadiņ;)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

13/01/2015 17:13
jūtos laimīgi pārvilkusies mājās pēc slidošanas pa ielām.;))
0 0
13/01/2015 17:51
Tu slīdēji pa slidotavu ...
 ... gluži kā dziesmā ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

13/01/2015 17:55
Sēnes sēnes... būs man arī jāatkausē beciņas:-P
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

13/01/2015 18:13
sausi konstatēju faktu, ka manas sēņu burkas tukšas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 18:22
Harijus šodien apsveicāt?
0 0
13/01/2015 18:24
Viens Harijs man bombonku iedalīja...
0 0
13/01/2015 18:42
a man tagad vēl ir daudz baraviku
0 0
13/01/2015 18:43
tiš, lielībniece))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 18:44
sēņu vecene lielās tā, it kā pati būtu salasījusi
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas