Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9040

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671350 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

13/01/2015 08:34
vērmeļu tēja ir gatava, lūdzu!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

13/01/2015 08:38
Vāver-p., neesi slinks un apskaties kafijas kannā! Vaitad visa jau izdzerta?
Dolce, ja viņi neskrāpēs, tad Tu gribēsi nogalināt ejot uz darbu.
0 0
13/01/2015 08:44
bric a man ir kafija
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

13/01/2015 08:45
Labriit, Anksa. A man beidzot jāsāk strādāt.
0 0
13/01/2015 08:50
man arī, bet vēl ne, jasagaida puisis ar baravikām
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 08:51
Uij, kā sabijos, ienākot tautā... TĀDI pupi priekšā..Domāju, kura nu tik drosmīga rāda savu augstāko izglītību vai arī pukturis aizmirsies uzvilkt... bet izrādās -tas tač vīrieC.

A sētnieks varēja vienu stundu vēlāl skrāpēt un uz to pusi, kur man jāiet, nevis zem logiem..
0 0
13/01/2015 08:52
dolče, es ari tkko apkatijos..
0 0
13/01/2015 09:23
Labrīt, es gribēju nogalināt tos sētniekus, kas nebija pastrādājuši 5os no rīta
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 09:26
Labrī no rīt! Dzīve šodien ir ellīgi slidena, un sētnieki izmiruši kā dinozauri.
0 0
13/01/2015 09:29
napaga sētnieki  es ar savu gribu nogalinat, jo vinjam jau 100X ir pateikts nebērt smiltis uz manas uzbrauktuves    ..tikai notirit... a vinjs tik ber un ber uzbrauktuve turpina sadrupt..un
man tagad jatiek tikai LIDZ mašinai..nav vajdzibas bojāt ari riepas.un smerēt mašinu..
un neviens citam pa to uzbrauktuvi NAV javazajas.(šis, saka ka nokritis).blakus ir trepes..
nu jā mammis tik skraida un tās smiltis tīra nost
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

13/01/2015 09:36
atkal nav labi... cik var bubināt... ir sētnieks notīrījis bubina, ka ne tā ... nav notīrījis atkal bubina, ka viss slikti... fui


Bet kopumā šodien labi tiem kam ir slidas :P
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 09:37
Nu manā krajā nebija ne tīrīts, ne kaisīts, viens vienīgs ledus zem kājām. Kaut vai organizē daiļkrišanas kursus.
0 0
13/01/2015 09:40
ziemas miļotājiem ir par ko priecāties, šitas viss ari pieder pie ziemas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

13/01/2015 09:42
Katram pašam jāstiepj smilšu maišelis, ja nu pa priekš nekas nav nobiris :P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 09:49
labrīt, bubinātāji!! bet forši tak... ārā +4 grādi, tik silti kā pavasarī, varēja vēl saulīte uzspīdēt, tad vispār būtu čoini!!..( nosaku pa istabas logu skatoties)
0 0
13/01/2015 09:51
bet ir paliels vējs, turpinu bubunāt, ..biju bik izlidusi lodzijā..  brrrrrrrr..
un paskatījos kas notiek tulit aiz uzbrauktuves..skaidrs, ka kariete japadod tieši pie namdurvim
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 09:54
bu-bu-bu, Anks, ..labāk pastāsti, kas tev tas par baraviku puisi!!! puisis ar sēnīti...
0 0
13/01/2015 09:56
sole nu Peipusa asaru vēl nav..bet baravikas ir
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 09:58
Peipusa baravikas, kas tas par dabas brīnumu?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 10:08
jā, kaut kas nedzirdēts.., uz ledus aug, ja?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas