Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671349 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
13/01/2015 10:27
:)) tūlīt ieskries garāmejot valets un nokliegsies-ko jūs, omķenes, te gadojat pat slideniem ceļiem-jūs jau tādā vecumā, ka smiltis pašām birst:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 10:29
A mums ir saulīte acis baigi spiež... Nu jā, navu vēl tik veca, lai pašai birtu smiltis, kautkas jau jāstiepj gan līdzi, vai vismaz jāaizņemas slēpotāju nūjas, lai var airēties pa ledu uz priekšu...
0 0
13/01/2015 10:30
... vai, ka vajag tak spieķīti paņemt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 10:30
 gribu saulīti... Dolče, pastum uz manu pusi ar!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 10:31
Ir tak tie speciālie krāģīši, ar ko pārvietoties, tur var smuki somiņu uzkabināt!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

13/01/2015 11:03
Te nu tagad tiem meiteņiem labi, kas itkā nūjo ar savām srākanajām nūjām... :P
0 0
13/01/2015 11:06
Labrīt...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

13/01/2015 11:07
Ir ir saulīte ... sarunāju, ka Solei arī tiks kāds stariņš , kā teikt neesi skops, būsi laimīgs
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 11:12
Sauļeite spīzd visai žilbinoši.
0 0
13/01/2015 11:18
baravikas tiešām saldētas, bet ne no Peipusa..un zemenes arī
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 11:20
Pasviež nu kāda kūju ar ko sauli Solei pastumt... MAn rociņas pa īsu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 11:21
Paļdīs, paļdīs..nu jau kaut kas uzspīdēja!!
0 0
13/01/2015 11:22
nez, ko trešajā uznācienā anksis teiks... pēc VĒL ARĪ... )
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 11:22
Tad jau Solei ar tika kāds stariņš gaišuma.
0 0
13/01/2015 11:29
parejais ir silts un nesaldēts
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 11:38
Paskat tik, Ebetiņai ar aces vaļā.
0 0
13/01/2015 11:44
tak, priekšniece pamaodināja, taisni riebjas... zvans beztēmā... (
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 11:47
Ak Tu mazā napacīte. (Tā mīļi nosaku)
0 0
13/01/2015 11:47
... nez, cik ilgi anksis ķers to labo vīrieti uz plika āķa))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 11:47
Ebet, Tu domā, ka viņam apģērbts āķis interesēs?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas