Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671351 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
13/01/2015 11:50
vot, nezinu, bet onkuls ir nohipnotizēts... tas viennozīmīgi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 11:58
pagaidi pavasari, kad Anksis sāks pa tirgus placi vazāties ar lielu tašu!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 12:00
Aha, un ievāks nodevas.
0 0
13/01/2015 12:07
man pat  nekur nav javazājas..šodien kaut kāda pienesumu diena..
vēl mammas kolēģe atveda saldētas upenes un jaņogas nu gan būšu vesela
sēnes jau ēdu.. tapa girsoto.ar baravikām
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 12:12
 girsoto? WTF
0 0
13/01/2015 12:21
grisotoooooooo.. gribēju kā Burkas kundze.. tagad jau tas moderni..ķiseli saukt par dzēveņu mērci.., želeju par kaut kādu tur pankotu u.t.t.t
a vispār griķi ar baravikam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 12:27
mani šodien mugura beidz nost , laikam jāiet drusku pagulēt, nosēdēt vispār nevaru
0 0
13/01/2015 12:29
nu laiks ir riktigais kaulu lauzējs es ari jūtu..visas traumētas vietas un netraumētas ari
0 0
13/01/2015 12:29
eh, sabojāja baravikas ar griķiem... (
0 0
13/01/2015 12:36
ļoooooooooti garšigi bija
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

13/01/2015 12:44
Bet man vajag precizēt:) Tas risoto tapa par grisoto, jo griķi?
0 0
13/01/2015 12:46
jap..griķi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

13/01/2015 13:01
Esmu dzirdējusi, ka ļaudis griķus liek zupās... nevaru iztēloties. Bet varbūt garšīgi.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 13:02
Nu jā, kaut es neesmu griķu fane, bet sēņu griķito garšo arī man.
Sole, mana līdzi jušana, mugura ir sāpīga padarīšana.
0 0
13/01/2015 13:41
man liekas, ka tās ir tādas divas spēcīgas garšas, kuras vismaz man, kopā neprasās, bet gan jau ka dpotu, ta ēstu, bet pati gan tā netaisītu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2015 13:51
..nu nevar tak nogulēt, jānāk lūrēt-ko jūs te darāt! ..un ēst ar gribas, bet nav neviena, kas pabaro!
0 0
13/01/2015 14:01
es laikam ies pagulet.. saule logā spid..iedomāšos, ka ir vasara
0 0
13/01/2015 14:38
Nu kaut kā jau tas sēņu daudzums ir jāapēd )), nevar tak visu laiku ar kartupeļiem vien, būs man ar jātaisa griķsoto )).
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

13/01/2015 15:30
Nu vēl jau no sēņēm var " žuljēnu" uzriktēt... arī labs...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

13/01/2015 16:15
Tā kā baraviku man nav, nāksies pirkt mākslīgi audzētās sēnes dižbodē.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas