man pat nekur nav javazājas..šodien kaut kāda pienesumu diena.. vēl mammas kolēģe atveda saldētas upenes un jaņogas nu gan būšu vesela sēnes jau ēdu.. tapa girsoto.ar baravikām
grisotoooooooo.. gribēju kā Burkas kundze.. tagad jau tas moderni..ķiseli saukt par dzēveņu mērci.., želeju par kaut kādu tur pankotu u.t.t.t a vispār griķi ar baravikam.