Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9020

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671345 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 22:24
VP..tu tāds veikls puisis, paskaiti-cik ilgā laikā pēdējais taukšķis satecēja?..lai var aptuveni parēķināt, kad būs tie 10 000.
0 0
12/01/2015 22:24
a man gribas Peipusa asarišus
0 0
12/01/2015 22:25
fraise, man ir tā, runa nav ne par jaunumu vai vecumu, bet stilu..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

12/01/2015 22:25
Šis jaunais vīrietis man nepiestāv holmsam, tad labāk patika tas jocīgais angļu holms, ko nesen rādīja
0 0
12/01/2015 22:29
Sol, ja briesmigi nekļūdos ... iepriekšējā pjanka bija kkad 5-dien?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

12/01/2015 22:30
Tieši tā, Anksa
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 22:30
nu, tad piektdien varbūt varēsim svinēt atkal
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 22:31
Es uzsaucu zacenei ms lasi un sarkanos ikrus.
0 0
12/01/2015 22:34
krots atkal ļauns... laikam tāpēc, ka pirmdiena)
0 0
12/01/2015 22:35
japp ... uz to jau velk - visi dikten nadzīgi janvārī kļuvuši  
bezmaz vai kādu ķirsi jāiegādā

... ja jau tā turpinātos, uz Ziemīšiem sanāktu baaaaaaisi apaļš jubelis - 100K 
0 0
12/01/2015 22:35
frīna, bet tev tak nav))))... vai tomēr ir?
0 0
12/01/2015 22:38
par zacenēm runājot ... nu vai tad var būt kas labāks par vāveri savā sulā ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 22:44
Ebet, ja jau piedāvāju, tātad ir.
0 0
12/01/2015 23:32
Kas te - visi jau čuč?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 06:34
Labrīt... Frīnai mazosadistiskais lasis?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

13/01/2015 06:38
Labrīt, labi, ka lasis nav manā gaumē!!!
Gribu cūkas ausi!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

13/01/2015 06:38
Bet vispār sētnieku gribēju šorīt nogalināt... Piecos no rīta šams sāk skrāpēt ielu ar lāpstu... RRRRRR
0 0
13/01/2015 06:40
Hei, Dolceeeee ...
0 0
13/01/2015 06:42
A zinies ... man iraid tāāāāds skrāpis ...
vot paskrāpēt nafff kur
0 0
13/01/2015 06:43
A kura man kappiju uzvārīs?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas