Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671343 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
12/01/2015 21:54
Tievajiem kirdiks būs. Resnie ar masu paņems!

Sole, nu tad par to Džeku L. ... prozīt!
man arī tāds piņģerotiņš ozola nastoikas atradās ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 21:55
Uff, es no danču nodarbības, man ar kājas piekusušas. Nāksies to VP rīt nomarķēt.
0 0
12/01/2015 21:56
vplēsej šie jau nekaujas ..apmainās ēdienkartēm..jo tievie tās ir tikpat kā anorektiskas meitenes..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 21:58
davai... saraujam, vēl drusku pietrūkst līdz 9000...
0 0
12/01/2015 22:00
ak, ta odere jaunāka palikusi... tas ir no tās aktīvās mutē turēšanas un smalkajiem kokteiļiem))
0 0
12/01/2015 22:00
Sarau! Sarauj! Sarauj!!!!  

... upssss ... toč pārrāvās ...  

P.S.
laikam jau mans koments par kokču kaut kam dikten nepatika


Elizbet, a Tu otro jaunību negribi?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

12/01/2015 22:05
Diez vai šovakar davilks... Labvakars
0 0
12/01/2015 22:05
... es tik daudz neizdzeršu
0 0
12/01/2015 22:05
un mutē ar nekas neturas))
0 0
12/01/2015 22:08
lizbet
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 22:09
kas ta tur palicis, katram pāris komentāri un es rauju vaļā kārtējo šampi!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 22:10
pa 3+, ja kas atkal jaunais Šerloks Holms.
0 0
12/01/2015 22:10
un mutē ar nekas neturas))

značet nespīd Tev mūžīgā jaunība!
0 0
12/01/2015 22:10
tāds sīkums... deviņi komenti
0 0
12/01/2015 22:11
Sole - Tu ta rausi vaļā ... a mums ko darīt?

Inguc, nu jau vairs 5 ...
0 0
12/01/2015 22:12
Raimi, varēsi siekaloties
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

12/01/2015 22:12
Man tas jaunais nepatīk, Vatsons vairāk liekas Holms, nevaru paskatīties
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 22:12
es jums katram uz e-pastu nosūtīšu pa glāzītei!
0 0
12/01/2015 22:13
Inguc, pašai Tev mēle  ... man vienmēr kas labs krājumos stāv ...

Sole, prātīga doma, citādi ar tiem pasta baložiem ... nu nevar jamam tur šampi iebāzt nekādīgi!!!
0 0
12/01/2015 22:13
man ari nepatik bik iemetu aci..nu nē ..ir lietas kas nav jāsabojā..
ja kaut kur ietu vecais tad tagad fona būtu ieslēgusi 150 reizi ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas