Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8980
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671343 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
447
448
449
450
451
452
453
...
1327
12/01/2015 21:54
Tievajiem kirdiks būs. Resnie ar masu paņems!
Sole, nu tad par to Džeku L. ... prozīt!
man arī tāds piņģerotiņš ozola nastoikas atradās ...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
12/01/2015 21:55
Uff, es no danču nodarbības, man ar kājas piekusušas. Nāksies to VP rīt nomarķēt.
0
0
12/01/2015 21:56
vplēsej šie jau nekaujas
..apmainās ēdienkartēm..jo tievie tās ir tikpat kā anorektiskas meitenes..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
12/01/2015 21:58
davai... saraujam, vēl drusku pietrūkst līdz 9000...
0
0
12/01/2015 22:00
ak, ta odere jaunāka palikusi... tas ir no tās aktīvās mutē turēšanas un smalkajiem kokteiļiem))
0
0
12/01/2015 22:00
Sarau! Sarauj! Sarauj!!!!
... upssss ... toč pārrāvās ...
P.S.
laikam jau mans koments par kokču kaut kam dikten nepatika
Elizbet, a Tu otro jaunību negribi?
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
12/01/2015 22:05
Diez vai šovakar davilks... Labvakars
0
0
12/01/2015 22:05
... es tik daudz neizdzeršu
0
0
12/01/2015 22:05
un mutē ar nekas neturas))
0
0
12/01/2015 22:08
lizbet
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
12/01/2015 22:09
kas ta tur palicis, katram pāris komentāri un es rauju vaļā kārtējo šampi!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
12/01/2015 22:10
pa 3+, ja kas atkal jaunais Šerloks Holms.
0
0
12/01/2015 22:10
un mutē ar
nekas
neturas))
značet nespīd Tev mūžīgā jaunība!
0
0
12/01/2015 22:10
tāds sīkums... deviņi komenti
0
0
12/01/2015 22:11
Sole - Tu ta rausi vaļā ... a mums ko darīt?
Inguc, nu jau vairs 5 ...
0
0
12/01/2015 22:12
Raimi, varēsi siekaloties
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
12/01/2015 22:12
Man tas jaunais nepatīk, Vatsons vairāk liekas Holms, nevaru paskatīties
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
12/01/2015 22:12
es jums katram uz e-pastu nosūtīšu pa glāzītei!
0
0
12/01/2015 22:13
Inguc, pašai Tev mēle
... man vienmēr kas labs krājumos stāv ...
Sole, prātīga doma, citādi ar tiem pasta baložiem ... nu nevar jamam tur šampi iebāzt nekādīgi!!!
0
0
12/01/2015 22:13
man ari nepatik bik iemetu aci..nu nē ..ir lietas kas nav jāsabojā..
ja kaut kur ietu vecais tad tagad fona būtu ieslēgusi 150 reizi ...
0
0
1
...
447
448
449
450
451
452
453
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu