Ni, ni..Man mazais dzejnieks noskaitija-jau ir vakars, jau ir tumš, jāiet mums ir gultiņā... Tā kā piedodiet, atvainojiet, mani sauc mazais vīrieC... Nespēju pretoties...
00
12/01/2015 21:47
Sol, tātad tomēr lielaiscietais der arī kā jaunības eliksīrs (bet droši jau vien tikai tad, ja baterijas svaigas)
Ahhh ... Dolce, Dolce ... /ceru, ka man nepiekasīsies kāds biedrs par viņa parodēšanu/ tad jau oderīte bešā paliks